Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Teljesen érthetetlen számomra :S

Figyelt kérdés

már kb 8-9 hónapos terhes voltam , ikreket vártam ( két kislányt ) és egy szakadt kórházi ágyra ráfeküdtem miután beágyaztak nekem ... a nővérke ez után csinált ultrahangot , kivizsgált és mindent rendben talált .. és ott ültek egy kanapén a párom haverjai (akiket mellesleg kedvelek) , a párom és a bátyámmal beszéltem telón , miközben úton volt a kórház felé . egyik pillanatban még készültem szülni , a másik pillanatban az abortuszra készitett elő a nővérke ( mivan ??? 8-9 hónaposan abortusz ???? könyörgök ... ) aztán megérkezett a bátyám , a párom és a haverjai végig ott voltak velem , és már vittek be a műtőbe , de elkezdett csörögni a telóm és felébredtem .. ugyhogy ... de számomra ez az álom nagyon bizarr és fogalmam sincs mit jelenthet :S de azt tudom , h sírva keltem fel .

kérlek segitsetek !! előre is köszönöm 


2011. jan. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
miaz az abortusz???
2011. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy magzat művi eltávolítása az anyaméhből ... max 12 hetes ( 3hónapos ) korig csinálják meg ezt a nőgyógyászati műtétet , mert később már kockázatos lenne .
2011. jan. 15. 23:30
 3/5 anonim válasza:
szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget de amikor majd terhes leszel rendszeren járj kivizsgálásra ha ez megnyugtat
2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
biztosan a stressz az izgulás hatott az idegrendszeredre és már megjelent álmodba a szüléstől való félelem. (ha először szülsz)
2011. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, hogy elmentél a kórházba ikreket szülni, de a nővérke abortuszt kívánt rajtad végrehajtani. Ne tulajdoníts neki más jelentőséget, ennyi az egész. Biztos foglalkoztat a gyerekszülés, és biztos gondoltál már az abortuszra is. Lehet, hogy épp aznap. Üdvözlettel.
2013. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!