Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem teljesen...

Ez csak szerintem teljesen érthetetlen?

Figyelt kérdés
Barátnőm anyukájával kb. 3 alkalommal beszéltem,és cska egyszer találkoztam azzal a nővel.amúgy jófej,meg bírom,de felvett msn-re és olyan dolgokat mond nekem amiket szerintem egy majdnem vadidegennek nem kéne.Például a viszonyát a férjével(ami nem valami jó),meg hogy az egyik lánya miket cisnál,aki történetesen a barátnőm.Én sajnálom szegényt,és szeretnék rajta segíteni, de nem értem,ezt miért nekem mondja?
2010. aug. 3. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Msn-re? Elég furán hangzik,gyanus ez a dolog nekem.. Másra nem számithat csak rád szerintem
2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízik benned, nincs kinek elmondani, stb.
2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit fura a szitu, az igaz :/

Én mindenképp meghallgatnám, próbálnám vígasztalni őt, vagy tanácsot adni még ha nem is olyan jó a tanács.De legalább éreztetném, hogy van aki törődik vele.Legalábbis én így vagyok ezzel:D.

Szerintem megbízik benned, és már nem tud kihez fordulni, ezért kénytelen neked elmondani.Lehet túlságosan is kétségbe van esve.

2010. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Msn? Szerintem gyanús... Meg mért pont veled beszéli meg? Nem lehet, hogy a barátnőd vagy a férje vagy mittomén másik lánya vett fel téged?
2010. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném.Olyan dolgokat mond, amik tudom hogy nem kamu,de más nem tudhatja csak mi.Ez kicsit bonyolult..

Amúgy én is vígasztalom,meg próbálok neki segíteni.De mikor kérdeztem azt mondta, hogy a lányai is udnak erről.Amúgy Elősször én is azt hittem, hogy barátnőm ex barátja vett fel, de valahogy..Tudom hogy az egész nem hazugság.Furcsa.

2010. aug. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!