Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon érdekes számomra a...

Nagyon érdekes számomra a dolog, segítene valaki?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy sokszor vannak visszatérő, folytatásos álmaim, és ezek mindig jelentenek/jelentettek valamit. Mostanában az esküvőmről álmodok (ami mellesleg még nem most lesz), és mindig van valami baj/hiba. Nem azon a helyen van ahol kellene lennie, nem azok a vendégek vannak, akiknek kellene lenni, nem olyan a ruha, semmi sem stimmel, minden álmomban történik valami, amire senki sem számított.

Miért álmodom ezeket??


2011. febr. 13. 12:08
 1/5 anonim válasza:
100%
félsz tőle, hogy valami nem úgy fog sikerülni, amit nagyon vársz. (szerintem)
2011. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent irányítani akarsz, mármár kórosan?
2011. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő igaz... Rettegek, hogy valami nem jól sül el. De hát mit tehetek ellene?? Szörnyű rokonaim vannak, akik mindent leszólnak, sehogy sem fog nekik semmi tetszeni. Anyósommal ki nem állhatjuk egymást, legszívesebben a hátamba állítana egy kést, mert a fia rám jobban hallgat, mint rá. Szüleim elváltak, nem a legjobb a kapcsolatuk, plusz köztem és apám között sem. Mit tehetnék, hogy ne szorongjak emiatt???
2011. febr. 13. 22:10
 4/5 anonim válasza:
A helyzet ismerős számomra és annyit javasolnék, hogy ne akarj mindenkinek megfelelni. Ez a te nagy napod lesz, legyen olyan amilyennek te és a párod szeretnétek. Tudom, hogy nem jó érzés, amikor a rokonok mindent leszólnak, de mond meg nekik, hogy neked így tetszik és próbáljanak meg örülni a te örömödnek. A kérdés az, hogy a szüleid meg férnek-e egy teremben vagy rögtön egymásnak esnek, ha meglátják egymást, mert ha nem piszkálják egymást, akkor csak nem lesz velük gond, ha viszont egymásnak esnének, akkor kérd meg őket, hogy a te kedvedért ne rontsák el ezt a napot. Az anyóssal meg nem lehet mit kezdeni vagy elfogadod olyannak amilyen és nem találkoztok vele túl sűrűn vagy nézd meg az „Anyád napja” című filmet hátha neked is sikerül kibékülnöd az anyósoddal.
2011. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A szülőkkel tudok beszélni, a rokonok nem fognak semmit elfogadni, de igaz, hogy nem szabad figyelnem rájuk. Az anyós témával kapcsolatban annyi, hogy én sokáig engedtem neki, nem szóltam vissza, mikor durva volt, próbáltam már vele beszélni is, de semmi hatás. Jópofizik, kedveskedik, tündéri, azután elkezdi a szemétkedést, oda-oda szólogat. Ja és inni is szokott, olyankor nem csak beszólogat, hanem akkora tapló, hogy olyat ritkán látni. Nehéz kibírni.
2011. febr. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!