Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megfejtenétek ez az álmom mit...

Megfejtenétek ez az álmom mit jelent?

Figyelt kérdés
Felülről látok egy kamiont,aminek a sofőrje felvesz egy stoppost.Az a tag olyan texasi láncfűrészes fejű elmebeteg,vagy mint a halálos kitérőben a bolondok.Aztán már egy hegy tetején állok egy háznál,azt látom hogy a kamion megy árkon-bokron át és ilyen kiszáradt nagy fákat dönt ki.Aztán a faházban vagyunk.A kamionsofőrt nyírja ki 2 pasi.Én mögöttük állok de nem látnak és nem is bántanak.Aztán egy utcán megyek már a városban.A barátnőm kijön a boltból hogy vett rózsaszín cérnát ő megvarrja a kesztyűmet(egy kesztyűt tegnap tettem csomagba,amit a saládsegítőbe szoktam küldeni).Aztán egyedül kell mennem a sötét utcán és a vámpíroktól félek.itthon a kazánházban egy cigánylány és egy fiú nekem állnak hogy a lánynak kell kitakarítania miattam az iskolában az előszoba szekrényt mert én rosszul terítettem ki a ruhákat.Én erősködöm hogy semmi közöm hozzá,de ő mutat egy papírt amin egy szlovák lány neve és címe van.Aztán belátják hogy nem én vagyok és elmennek.
2011. jan. 14. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hivatásos, sőt még amatőr sem, bár néhányszor már kaptam olyan visszajelzést, hogy rátapintottam a lényegre. Úgy elemzem, ki, mintha én álmodtam volna ezt, ezért biztos lesznek olyan dolgok, amik eltérnek a kettőnk metafora-rendszerében:

Első rész: ( a kamionos )

Nem vagy ura a történéseknek és előfordulhat, hogy volt olyan történés, ami téged felkavart és jobban szeretted volna, ha meg sem történik, annak ellenére, hogy sem közvetve, sem közvetlenül nem gyakorolt rád semmiféle hatást. Illetve belső ellentmondások lehetnek benned, amiből nemrégen sikerült megszűntetni egyet, de ezzel sem kerültél közelebb a célodhoz, ill. az egyensúlyhoz sőt jobban szeretnéd, ezt az utóbbi tényezőt visszaállítani.

Második rész: (Kesztyű)

Bár a segítőkézséged megvan, előfordulhat, hogy úgy érzed ez még mindig nem az igazi és azokat, akiken segítettél te magad vágtad át jóformán még akkor is, ha ezt ők sem érzik úgy...vagy éppen nem kapsz visszajelzést ezért pesszimistán állsz hozzá a dolgokhoz.

Harmadik rész:

Lehet, hogy van egyfajta félelmed attól, hogy noha ártatlan vagy azt semmiféleképpen sem leszel képes bizonyítani, sem törvényes, sem törvénytelen úton, ( bár az álmodban ez sikerül, lehet, hogy pont erre utal a megoldás is ). Állandóan meggyanúsítgatnak ezzel-azzal pedig jó részük nem igaz, avagy, ha igaz is nem olyan súlyos, mint amilyennek beállítják azt.


Remélem segítettem, bár nem valószínű...

2011. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!aranyos vagy,elgondolkodtató...
2011. jan. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!