Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek? (lent)

Sikerült már valakinek? (lent)

Figyelt kérdés

szóval sok sikertörténet van de egyik se szól ilyesmiről..

sikerült már valakinek megváltoztatni haj/szemszínét kizárólag agykontrollal, vagy bármien plasztikai dolgot csinálni?



aki nem hisz benne vagy csak hazudna kérem ne írjon


2010. jún. 20. 22:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

lol utolsó..pont azért akarom agykontrollal mert a festék gyorsan lenő és roncsolja a hajat... a kontaklencse meg drága -.-"

utolsó előtti, én nem programozok mást..most épp *ez* a célom, csak hit nélkül ugye nehéz rávenni magam a napi rutinra..ezért keresek most sikersztorikat.

2010. jún. 23. 21:35
 12/19 anonim ***** válasza:
ha egyszer megvan a változás, utána minden nap koncentrálni kell rá egy kicsit , hogy olyan maradjon :)
2010. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 BlackSword ***** válasza:
Egyébként a hajfeszék nem roncsolja annyira a hajat... Ma már vannak ha élhetek ezzek a szóképpel emberberátibb hajfestékek, amik nem roncsolnák a hajad... Időnként egy kicsit vágatni a végéből, és annyi, de azt festés nélkül sem árt... Igaz, lenő, de hát ebben a rohanó világban, az ember nem érdemel meg 1-2óra szabad időt, amikor kicsit lazíthat???
2010. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nőttem kb 5 centit 3hónap alatt 19évesen amikor elkezdtem jól csinálni. Lehet hogy még növésben voltam és nőttem volna amúgyis 1-2 centit de 16 éves koromtól 173cm voltam aztán mikor elkezdtem vizualizálni meg úgy érezni magamat mintha már akkora lennék akkor elkezdtem nőni. De mondjum mire ez sikerült és elhittem hogy lehetséges addigra tellyesen átalakítottam a világnézetemet. Most kicsit abbahagytam mert más dolgokra koncentrálok de még el akarom érni a 185öt
2010. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

22:57- sok sikert hozzá, kérlek írj ha sikerült:)

21:47 - ezek szerint neked is sikerült? és ha már megvan viszaváltozhat :S reméltem hogy akkor már úgymarad:D na de sebaj..ez legyen a legkissebb probléma

2010. jún. 25. 14:35
 16/19 anonim válasza:
Nekem nem kell agykontroll hogy változzon a szemem színe. Barna, néha pedig zöld. Pl ha ideges vagyok. Mégis azt mondom hogy mindenki fogadja el magát olyannak amilyen és ne akarja megváltoztatni
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

nekem nem változik..am nem akarom elfogadni mert

1 maximalista vagyok

2 nem azzal van bajom hogy húde ronda lennék, de meg akarok felelni *magamnak*...nem lélekben, lélekben (bocs ez most egoista lesz de ) tökéletes vok...viszont nincs önbizalmam ha nem úgy nézek ki ahogy én szeretnék, és most mondhatod hogy ha szeretném magam lenne kisugárzásom, de elmondhatom nem csak azt nézik... és eleve nincs önbizalamam odamenni emberekhez, szal úgy szeretnék, akarok kinézni hogy ha valakihez odamegyek, ne küldhessen el a jó b*dös fracba, mert leszólják h ilyen lányt elküld...merthát ugye a belső értékek alapján nem tud első látásra ítélni senki..


ez a komment csak mellékes volt és csak azért írtam hogy ne írjatok olyanokat hogy fogadjam el magam...nem ez a célom...

2010. júl. 15. 01:00
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem meglehet, de nagyon kell hozzá akarni
2010. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Na, sikerült végül?
2014. júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!