Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek? (lent)

Sikerült már valakinek? (lent)

Figyelt kérdés

szóval sok sikertörténet van de egyik se szól ilyesmiről..

sikerült már valakinek megváltoztatni haj/szemszínét kizárólag agykontrollal, vagy bármien plasztikai dolgot csinálni?



aki nem hisz benne vagy csak hazudna kérem ne írjon


2010. jún. 20. 22:36
1 2
 1/19 BlackSword ***** válasza:
39%
Csak egy offra telik, de te magad zártad ki a válaszolókat... sorry...
2010. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szellemileg csak a meglévő képességeket lehet előhozni, mármint amik a szervezet működésével kapcsolatosak, nem a genetikai összetételével (pl. a szemszín ilyen). Azt nem tudod megváltoztatni.
2010. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj, én elég sok mindenben hiszek, meg minden, de azért ez már túlzás!
2010. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, leginkább az elsőnek, tudom ez most fura volt tőlem, de hogy őszinte voltál most többet ért bárminél :)
2010. jún. 20. 23:19
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet megváltoztatni. A kromoszómáid eldöntték akkor mikor az ivarsejtek amikből lettél összetalálkoztak. Arra, hogy mondjuk fenékre vagy hasra hízol is lehet hajlam genetikailag, de a hajlam nem egyenlő azzal, hogy tényleg elő is jön a dolog. De az nem hajlam, hogy XY kromoszómából férfi vagy nő lesz, az biztos dolog, mint a szemszínnél is, hogy domináns vagy recesszív a tulajdonság. És nincs visszaút a szemszínnél.

Szóval szerintem is a változtatható dolgoknak lehet segíteni agykontrollal.

Persze hallottam már olyat, hogy hajfestés és új lakóhelyen lévő kemény csapvíz hatására a haja valakinek kiegyenesedett, pedig a haj is genetikusan van kódolva... De ezt már csak érdekességként írtam le.

2010. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
megváltoztatható. A hajszín nagyon könnyedén, viszont hosszadalmas folyamat, napi koncentráció szükséges.
2010. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi, utolsó válaszoló neked már sikerült?..azt tudom hogy lehetséges, meg agykontroll oktató is mesélt egy esetről..szemszín, de most olyan embereket keresek akiknek konkrétan sikerült, nem csak úgy tudják hogy lehet, a válaszod alapján neked sikerült, és örülök hogy írtál:) megkérdezhetem menyivel változott meg, és hány napig tartott, vagy hogy milyen módszerrel? :)
2010. jún. 22. 00:49
 8/19 anonim ***** válasza:
és milyen hajszíned volt eredetileg, kedves utolsó? milyenre változtattad?
2010. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetséges,csak az ember sosincs olyan lelkiállapotban,hogy egy ilyen "nem vérre menő"dolgot hosszasan,HITTEL,és erősen akarjon(mert mindig van valami más)Én is tűnődtem már,hogy a zöld szememet kicsit fényesebbé tegyem,de mindig mást programozok helyette.

Elfelejtjük,és milyen mulatságos ez,hogy minden az égvilágon hit kérdése,és ha meg tudok gyógyítani egy rajtam kívül állót,akkor a szememen is tudok ügyködni.

2010. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 BlackSword ***** válasza:
A hajszín még nem probléma... nem egykontrol kell ide, hanem akaraterő, hogy rávedd magad, lesétálj a boltba, és vegyél hajfestéket... A szemszin már neccesebb, de vannak szines kontaklencsék is...
2010. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!