Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani azt a vizsgat...

Be lehet vonzani azt a vizsgatételt, amit húzni szeretnék?

Figyelt kérdés
hogyan? :D
2010. jún. 10. 14:40
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
+g
2010. jún. 13. 18:48
 22/22 anonim válasza:
Hát ez engem is érdekelne. Pl. egyszer megálmodtam és konkrét számot, és bejött, de azóta sem sikerült. :D Ezek véletlenek. Pl. volt egy számomra nagyon fontos tárgy, amiből mindenképp jó jegyet akartam és mindannyiszor a kedvenc tételem húztam. Pedig akár meg is bukhattam volna, de ez a sors keze, mert tényleg nagyon-nagyon akartam. Nekem eddig úgy volt szerencsém, h tételhúzásnál ránéztem az összesre, és 2-n akadt meg a szemem, és már csak az volt a kérdés, h melyik legyen. Erősen rákoncentráltam és végül kihúztam az egyiket, ilyenkor mindig kiváncsi vok, mi lett volna ha a másikat húzom. Sajna sosem fogom megtudni. De sosem szabad nagoyn rágörcsölni, mert úgy én mindig megszívtam. Általában gyakran húzol olyat is, amiről beszéltél előtte a többiekkel, pl. h de jó lenne ezt húzni, vagy éjjel már épp fel akartad adni, de azért még erőt vettél magadon és átnéztél egyet. Velem ilyen 4x is volt. Érdemes figyelni ezekre a jelekre... de hinni is kell benne, h sikerül, anélkül nem megy.
2010. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!