Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Be lehet vonzani azt a vizsgat...

Be lehet vonzani azt a vizsgatételt, amit húzni szeretnék?

Figyelt kérdés
hogyan? :D
2010. jún. 10. 14:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Én próbálkozom vele,most töriesszében is összejött.Gondolom,ha feltetted a kérdést,ismered a Titkot és a vonzás tv-ét.Nézd meg dvd-n nekem az sokat segített megérteni,azóta rendszeresen alkalmazom,de elmagyarázni nem tudom,néha még én sem értem,hogyan csinálom:(
2010. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát hallottam róla, de még nem olvastam.. de azért próbálkozom köszi :) holnap vizsga :S
2010. jún. 10. 14:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Röviden a lényege:egy icipici kételyt se hagyj az agyadban azzal kapcsolatban,hogy mit húzol.Biztos vagy benne,hogy azt kapod,amit szeretnél,még csak ne is gondolj arra,hogy mi van,ha mégse.Ha kell,mondd el magadnak hangosan:Az orosz realizmust húzom.És ne felejts el mindegy egyes alkalommal nagyon hálásnak lenni érte és megköszönni.

Azt ajánlom először apróbb dolgokkal próbálkozz,ha sikerélményed van az apróbbakkal kapcsolatban,akkor az löketet ad a nagy dolgokhoz és megszűnik minden kételyed,és egyre több,egyre nagyobb dolgokat tudsz majd bevonzani,mert hiszel benne.

És!!!!Sürgősen elolvasni a könyvet,de én inkább a dvd-t ajánlom,nagyon szemléletes,szuper,ahogy a példákat magyarázza.

Kívánom,hogy azt húzd,amelyiket szeretnéd és nagyon szorítok Neked holnap! :)(én biztos vagyok benne,hogy ügyes leszel,ajánlom,hogy te is az legyél:)

2010. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj,hát a lényeg meg lemaradt,a vizualizáció!!!

Képzeld el,ahogyan arról a tételről beszélsz nagyon szépen és folyékonyan,a vizsga bizottság nagyon megdícsér és 100%-ot kapsz rá.Ez a legtutibb,én mindig ilyet "játszom":)

Sokszor,sokszor,sokszor képzeld ezt el.

2010. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

vagy fordítsd a nap felé, és olvasd el :P

sajnos bevonzani nekem még nem sikerült (bár asszem bennem van a bibi) de ez már sokaknak bejött :)

2010. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, könnyebb elkerülni azt az egyet, amit nem tudsz, mint kihúzni azt az egyet, amit tudsz...
2010. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
A boriték!!Az a nyerő!!Mindenhol bejön!!
2010. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem sikerült emelt magyar érettségin :)) arra összpontosítottam, mondogattam magamban h melyik tételeket szeretném, rendesen megtanultam azokat. persze a többit se hanyagold el, de arra fókuszálj, amit szeretnél.
2010. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ehhez nem nagyon értek,de anyukám mindig azt mondja,hogy arra a tételre gondoljak,amelyiket húzni akarom,és ne arra,amelyiket ne ("jaj istenem csak ki ne húzzam a..."),mert azt húzzuk ki,amelyikre gondolunk,mindegy,milyen szándékkal gondolunk is rá.Neki bejött régen,én meg mindig zavarba vagyok vizsgakor így elfelejtek bármire is gondolni :D
2010. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hú köszi mindenkinek a segítséget és a szurkolást :) a szünetben bepótolom a könyvet szerintem.
2010. jún. 10. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!