Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lelki béke? Saját magam?...

Lelki béke? Saját magam? Összezavarodás? Mi vaaaan?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy baromi rossz helyre írom a kérdést, de alapvetően nekem annyi gondom van, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a rám nehezedő terhek miatt előbb utóbb összeroskadok. Ezt nehezíti, hogy nem tudok az lenni, aki igazán vagyok. Mondjatok kérlek egy módszert, ami segít ráhangolódni saját magamra, és erősebbé tesz lelkileg. Segít ebben az agykontroll? Mit kell tennem?

2013. márc. 11. 15:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg választ! Legalább van merre indulni! Szép napot nektek!
2013. márc. 12. 07:56
 12/13 baggio82 válasza:
Legyen sikerélményed úgy hogy próbálj minél kisebb célokat kitűzni magad elé. Segíts másokon ne félj egy jót beszélgetni olyanokkal, akiket eddig talán kerültél valamiért. Légy nyitott, bármikor történhet veled olyan ami elfeledteti veled a gondokat.
2013. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kineziológiát érdemes lehet megpróbálni. Csak lehetőleg jó szakembernél, mert vannak elég nyomik. De az enyém jól :) Ha esetleg érdekel írj privit.
2013. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!