Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lelki béke? Saját magam?...

Lelki béke? Saját magam? Összezavarodás? Mi vaaaan?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy baromi rossz helyre írom a kérdést, de alapvetően nekem annyi gondom van, hogy tisztában vagyok azzal, hogy a rám nehezedő terhek miatt előbb utóbb összeroskadok. Ezt nehezíti, hogy nem tudok az lenni, aki igazán vagyok. Mondjatok kérlek egy módszert, ami segít ráhangolódni saját magamra, és erősebbé tesz lelkileg. Segít ebben az agykontroll? Mit kell tennem?

2013. márc. 11. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meditáció, természetjárás, edzés, küzdősport tanulás. Nekem ezek segítenek hogy ne roppanjak össze ebben a helyzetben amiben vagyok.
2013. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Meditáció, természet, utazgatás, állatok, önszuggesztió, MOST-ban élés..... :D
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
cigi, alkohol
2013. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Cigi, alkohol..... :D Mértékkel. :)
2013. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cigi alkohol csak elnyomja a problémákat nem pedig megszünteti..
2013. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cigi, alkohol:)
2013. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
cigaretta,ital.
2013. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok agykontrollos relax. Problémákat/célokat írd le egy lapra. Mindet az utolsó kis apróságig. Után csinálj egy prioritási listát. Ha tudod,akkor vond össze őket. pl: 5-ös leszek matekból és 5-ös leszek töriből akkor vond össze és írd le, hogy kitünő tanuló leszek. Csak példaként írtam, ha nem vagy iskolás akkor is tudod alkalmazni. :D Ha megvan a prioritási lista,foglalkozz a top 3-mal és csak azzal a hárommal! Alkalmazd az elme tükrét! Olvass minden nap pozitív irodalmat! Pl Anthony RObbins,agykontroll kiadványok. Konkrétan az érzelmi állapotra amit leírsz a kérdésre Dale Carnegie második könyve alegjobb, igazi kincs! Hajrá!
2013. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, helyesírás gány, de remélem a lényeg átjött. Leírni,top3, olvass és relaxálj naponta.
2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dani900 válasza:
Csak magadon segíthetsz, a hogyan-t meg ha nem tudod nem szégyen utánajárni, és olvasni pl Csernust, vagy fejlesztheted magad ezekkel is: http://www.youtube.com/watch?v=vh3zNMTSPy4
2013. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!