Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban álmodtam,és amikor elmondtam az unsimnak is,azt mondta,hogy már ő is álmodta ugyan ezt,igazánól belekezdtem,és p meg folytatta,szóval nem hazudott.

Az álmomban a mamáméknál vagyok,és leesek a lépcsőről,és csak esek,esek,és soha nem érdek földet. Nem esek bele semmilyen sötét kráterbe vagy nem tudom,hanem,mintha csak leragadnék egy bizonyos ponton,de mégis olyan érzés,mintha esnék,s közben úgy forgolódok is a levegőben vagy nem tudom.

Az uncsim a mamáméknál lakik,és régebben sokat voltam ott.

Anyumék nem váltak,jóban vannak,s senki sem halt meg,semmilyen trauma nem ért,nagyon boldog voltam/vagyok.

Mit jelenthet? Valóban érdekel,szóval trollok légyszi kíméljenek!

Előre is köszönök minden hasznos választ! :)



2013. jan. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak időről időre hasonló álmaim, elég rövid ideig tart és sokszor fel is ébredek rá. Annyi, hogy pörögve zuhanok lefelé az ágyammal együtt.

Sok embernek van ilyen álma, teljesen általános dolog. Régebben olvastam róla, hogy mi miatt van, de nem emlékszem pontosan. A lényeg, hogy nem jelent semmi különöset, természetes dolog és nem kell aggódni miatta.

2013. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!