Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
tegnap a kutyám nagyon furcsán nyüszikelt az ajtó elött pedig ezt még soha nem csinálta.aztán mikor reggel fölkeltem nem volt semmi visszaaludtam és azt álmodtam hogy:(nem vagyok egy alkonyat rajongómegnéztem egy két részt azt csá)edward meghalt valamiért bella pedig én vagyok és nagyon sirok.edwardot eltemetik és bella (én) voltam a vámpírok úrnője és azt parancsoltam hogy hozzák el a sírját a lakásomba és nagy nehezem elhozzák.ez az álom igy rövidnek és szinte viccesnek hangzik de reggel mikor felkeltem könnybe volt borulva a szemem.furcsa egybeeés hogy pont akkor álmodok mikor a kutyim nyüsziiikel.és mégegyszer mondom nem vok alkonyat fan

2013. jan. 13. 07:52
 1/3 anonim válasza:
Tudom! Aszpirin!
2013. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden álom rendelkezik különös és rejtéééélyes földöntúli üzenettel,én a múltkor azt álmodtam hogy Süsü a sárkány kakilt a vécénkbe én meg pumpával kikergettem az ablakon,na ennek mi értelme lehetett.

Komolyabban:Az agy furcsa élőlény,random emlékeket raktároz el és hoz fel,a nyüszítés tudat alatt a vérfarkasokat juttatta eszedbe a filmből,és ebből indulhatott ki.

2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az álom,akár milyen hihetetlennek tünik, felébredésünk előtt pár másodperccel történik,és ahogy hallottad a kutyád ugatását,az agyad automatikusan generált egy történetet. És azt érezted hogy elvesztettél egy családtagot.mindenkinek volt már:D ha nem hiszed nézz utánna:D nekem is voltak furcsa álmaim 15\f
2013. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!