Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Honnan tudjam meg hogy elfogad...

Honnan tudjam meg hogy elfogadom e önmagam vagy sem?

Figyelt kérdés

úgyérzem nincs bajom magammal, inkább a jelenlegi állapotommal(betegség), amik nagy valószínűséggel kiváltói annak hogy nem fogadom el önmagam..


de én azt nem értem, hogy miért van ez?..

nem azt nem fogadom el amilyennek születtem

(jó van egy két dolog, de szerintem mindenkivel, hogy "lehetne ez-lehetne az", "milyen jó lenne akkor ha ez úgy lenne", ez még nem ad okot arra hogy beteg legyek)

hanem azt nem bírom elfogadni amilyen a mostani állapotom, de ugyanakkor meg próbálok megbékélni vele,tanulni belőle és elengedni a vele való harcot hiszen csak így gyógyulhatok meg


szóval mi lehet a nyitja?

nehezen kommunikálok az emberekkel, kevés barátom van, a legtöbben elkezdenek leszarni amint jól megismertek, aki egyedüli jó barátom azzal viszont nagyon jóba vagyok..

ha suliba fel kell olvasni órán izgulok hogy ne én legyek, mert ha még 4-5 sorról van szó, mint saját vélemény, akkor nincs gond, de ha egy 2 oldalas fogalmazás, akkor már fél oldalnál azt kívánom, hogy bárcsak vége lenne..

az osztályba nincs egy olyan akiről elmondhatnám hogy haverok,barátok vagyunk, inkább dumapartnerek ők nekem


volt már barátnőm is de mivel nem vagyok egy csajozógép inkább onnantól teszek vmit ha a csajon látom hogy akar vmit, vagy van hogy akkor sem:D:D


de ez tudtommal a fentiek még nem adnak okot arra hogy megbetegítsen, és hogy ne fogadjam el önmagam vagy mégis?


szkeptikus, véleményekre nem vagyok kíváncsi

köszönöm

18f



2012. máj. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon jól gondolkozol

amit te is írtál az a helyes út szerintem

"de ugyanakkor meg próbálok megbékélni vele,tanulni belőle és elengedni a vele való harcot hiszen csak így gyógyulhatok meg "


és külön jó hogy erre már ilyen fiatalon rájöttél így idővel biztos sikerülni fog elfogadni magad

2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a betegséged. Például olyan, ami a génjeidbe van kódolva, és gyógyíthatatlan a mai orvostudomány szerint, na azt nem válthatja ki a gondolatod. A megjelenése csak úgy megtörténik, ha negatív vagy, ha nem.

De a leírásodból kitűnik, hogy nem is rágod magad folyton ezen, tehát erre sem foghatod. Viszont ha olyan a betegség, ami gyógyítható, fontos, hogy te is akard a változást, és ne vessz el.

Nagy általánosságban ennyi lenne. Nem az betegít meg, ahogy vélekedsz magadról, ámde a betegség alakíthatja a külső reakcióid. Értem én ezt arra például, hogy lehet ezért vagy gátlásosabb picit a csajok terén, illetve az órai szereplések alkalmával.

2012. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!