Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az jó, ha önmagam adom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az jó, ha önmagam adom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl kedves,de hát én ilyen vagyok. Nem baj ha önmagam adom. Van akinek ez szimpatikus,ha valaki nem játssza meg magát?

2012. máj. 1. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a jó.
2012. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. Kérlek, játszd meg magad.Ugy sokkal jobb. Ur Isten, hogy lehet ilyen baromságot kérdezni?????
2012. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

én mindig is a megjátszósokra buktam

aki magát adja az tiszta LÚZER

2012. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik ha önmagad adod, és nem játszod meg magad, így is fognak bukni rád, de arra számíts hogy hamar ott is fognak hagyni.
2012. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha önmagad adod, nagyobb az esélye, hogy hozzád valót találj!

Lehet sok lánynál/nőnél nem leszel nyerő, de ne add fel.

2012. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy olyan lányt akarsz találni, aki hozzád illik - vagy sok lányt akarsz megfektetni rövid időre?

Döntsd el.

2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem jó, ha magadat adod akkor unalmas és kiismerhető leszel a lány szemében, ha meg megjátszod magad akkor egy öntelt bunkó aki csak dugni akar.


mind 2 véglet a szakításhoz vezet, szóval jobb bele se kezdeni. Nekik nem lehet megfelelni..

2012. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben ne add önmagad, hogy felveszel pár viselkedésmintát ami idővel beépül a személyiségedbe és akkor már nem is megjátszás sőt hasznos is és vonzalmat vált ki egyes nőkben.


Egyáltalán nem kérdezz baromságot csak nem értik egyesek mit is kérdez.Igazából nőt nem érdemes kérdezni csajozással kapcsolatban, mert úgye a nő egyet mond és mást gondol.Rendes,kedves pasi kell neki de végül kiköt valami link rosszfiú mellett, mondván hogy "nem tudom miért, de úgy vonzódom ahhoz a sráchoz".

2012. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!