Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az előny nálatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MicreE kérdése:

Lányok! Az előny nálatok, ha egy fiú 190cm?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEm.
2012. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyaltalan! de mier?
2012. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok
2012. máj. 1. 07:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Hiába 1.90 magas az illető,ha egyszer vékony(értsd:nem izmos,szálkás),vagy arcra nem stint.Ezt csak így első látásra.Annyi tényező van még,ami nálam számít,de azokat többségében csak akkor veszem észre,mikor már az ismerkedési fázisban vagyunk.
2012. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, nálam előny, mivel én is magas vagyok

hiába, egyszerűen nem tudnék együtt lenni valakivel, aki alacsonyabb, mint én

tudom, hogy ez valahol butaság, de sajnos nem tudok változtatni rajta

2012. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is 190 vagyok,de szerintem ez csak egy plusz,nekem még nem származott belőle károm csak hasznom :)))
2012. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Asszem 182 az ideális magasság. Már ha valóban a lányoktól, mint csoporttól kérdezed, mert annak van egy átlaga, és ahhoz kijön egy érték, ami se nem túl magas, se nem túl alacsony. Viszont abban az esetben, ha konkrét lánykákat veszünk, ez az érték változhat. Írt is fentebb valaki, aki magas, tehát neki magasabb az ideális, de egy 160 centis lány mellé, nem ideális egy 190 centis.
2012. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy előny. Önmagában édes kevés egy ember magassága, de miért lenne hátrány az, hogy magas?

Én majdnem 180 vagyok, nő létemre, szóval nálam ez pozitívum, főleg azért, mert rengeteg férfi alacsonyabb nálam.

2012. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. máj. 1. 09:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha mellette nem 50kg vagy, és még jóképű is vagy, akkor mindenképpen előny. De ha bunkó és ostoba vagy akkor lehetsz akármilyen magas, izmos és jóképű esélyed sincs.
2012. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!