Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nagy baj ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy baj ha szeretem az arab zenéket? Főleg a nasheedeket. Ez ugye nem rémiszt meg titeket lányok.20f

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szerettem őket egy időben.
2012. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég fura ízlésed van.
2012. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem fura, így fiu szempontbol.
2012. ápr. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A zenei ízlés egyáltalán nem fontos számomra. Persze elárul dolgokat az ember személyiségéről az ízlése, de annyi más dolog van, ami alapján megismerhetjük valaki jellemét, ez az egy alapján ítélkezni butaság.

Az arab zene meg amúgy nekem is tetszik!

2012. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első..komolyan!!!:D:D nahát.:-)


2.igen, ezért sem merem hangoztatni.

fülesen hallgatom mindig...kérdezgetik, h mi a kedvenc számom vagy műfajom...én meg csak O__O

2012. ápr. 30. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a kib.szott rémszísztő, hogy ezt megkérdezed és ennyire primitív vagy.
2012. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TijuMK ***** válasza:
55%

Miért lenne rémisztő ha szereted az arab zenét? Én a törököt szeretem, legjobb barátnőm meg a zúzós rock zenét szerintem ez sem a barátság sem a párkapcsolat útjába nem állhat hogy ki mit hallgat ;)

22L

2012. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

dehogy baj,sőt...én is szeretem a nasídokat. de én inkább kpop-ot vagy rappet hallgatok. :)

15 muszlim lány.

2012. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!