Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell tudatosan álmodni?

Hogyan kell tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy valakik tudnak tudatosan álmodni, és hogy mindenki másra használja, hogy pl meg csinálja azt amit valóéletben nem tud meg ilyenek. Én nagyon szeretek álmodni de nem mindik álmodok, viszont most hogy olvastam hogy ezt lehet tudatosan is nagyon érdekelne a dolog. Előre is köszönöm.
2011. aug. 30. 18:37
1 2 3
 21/21 danimako válasza:
Én felébrettem reggel 5 körül majd visszaaludtam. Ezután elkezdtem egy nagyon furcsát álmodni a régi általános iskolai osztályomról, de a mostani középiskolai osztályomból is volt ott pár ember. És az egyik mostani osztálytársam úgy nézett ki mint egy kisfiú, ekkor valahogy tudatosult bennem,hogy ez csak álom. Mielőtt hülyeséget csináltam volna meg akartam bizonyosodni arról hogy tényleg álmodok és megpróbáltam átmászni a csukott ablakon, és mint egy szellem átmentem rajta. Az utcán voltam és éjjel volt. Meg akartam próbálni nappalt csinálni és becsuktam a szemem. Mikor kinyitottam nappal lett de ezután fel is ébredtem. Nem tudom mi miatt sikerült de nagyon nagy élmény volt. Kár hogy hamar felébredtem
2019. jan. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!