Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell tudatosan álmodni?

Hogyan kell tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy valakik tudnak tudatosan álmodni, és hogy mindenki másra használja, hogy pl meg csinálja azt amit valóéletben nem tud meg ilyenek. Én nagyon szeretek álmodni de nem mindik álmodok, viszont most hogy olvastam hogy ezt lehet tudatosan is nagyon érdekelne a dolog. Előre is köszönöm.
2011. aug. 30. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

08-30 21:32

na én ott mindent találtam,csak azt nem,hogy hogyan kell tudatosan álmodni.

2011. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Solarian ***** válasza:

[link]

tessék ott volt az oldalsó menüben...

2011. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
kösz!
2011. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Solarian ***** válasza:
Nekem a reality check(valóságteszt) jött be a legjobban, 2 nap után már ment is. Csak ezt eddig elfelejtettem írni.
2011. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ez a Reality Check vagy micsoda erre a részére gondoltál??Én egyszerűen azt csinálom, hogy napi pár alkalommal megállok 1-2 percre, és próbálom elhitetni magammal, hogy ez lehet hogy csak egy álom, és keresem a furcsaságokat, hogy vajon ez álom, vagy valóság. (álomban általában az emberek túl magasak, vagy alacsonyak, kicsit furák, a tárgyak is érdekesek, stb...) - Mert itt teljesen nem értem , hogy hogyanis vagy mit. Lécci segits vagy ha nem erre gondoltál akkor linkeld be léccives
2011. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Solarian ***** válasza:

Mit linkeljek? Amúgy igen ez az csak gyakrabban kérdezd meg magadtól, hogy mi furcsa van körülöttem, stb.

Nekem általában a háttérből hiányoznak darabok álmomban, pl egy szekrény egy házban ahol csak egyszer voltam és nem figyeltem meg jól. Akkkor a helyén fekete semmi van. De ha koncentrálok, és rájövök mi kéne hogy ott legyen akkor kijavitja magát az álom.

2011. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ahh sikerült!! már egy ideje ismételgetem magamban így naponta párszor h most ébren vagyok vagy nem? és akk így használom azokat a trükköket amit ez az oldal ajánlot és sikerült és imádom :D köszi :D
2011. okt. 9. 21:56
 18/21 anonim válasza:

Helló én mindig tudok tudatósan álmodni! :)

amiről arról arról álmodok!

2013. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
És alvási paralízise volt-e már valakinek? Nagyon durva? Hogy éltétek meg akkor, és abban a pillanatban? Pl.: Hogy bejött a szobádba valami?
2017. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is szeretnék tudatosan álmodni és csinálok álomnaplót is mióta csinálom minden nap álmodom és egszer az álmomban megkérdeztem magamtól hogy álmodom-e? 3s akkor már gondoltam hogy igen :D
2017. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!