Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék tudatosan...

Hogyan tudnék tudatosan álmodni, arról, amiről akarok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy! Az álmaink nem manipulálhatók.
2010. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Hát egy mód van amit tapasztaltam.

Elalvás előtt sokat kell rajta gondolkodni, kérdéseket fonni köré, nem értelmezni csak felületesen elgondolkodni rajta. Legalkalmasabb mikor lehunyod a szemed és 5-10 perc után kezdesz erre gondolni de mint mondtam nem szabad értelmezni és a gondolatokkal 100% ig rágondolni.. csak pont annyira h ott legyen a tudatodban és akkor sikerülhet, ha elég kimerült vagy és "álomképes".

2010. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy haverom mondta, hogy ő egyszer majdnem egész nap szórakozott azzal, hogy kapcsolgatta a villanyt, és előjött álmában, mint tudatos álmodás, tehát olyan, mintha élnél, tudod manipulálni.
2010. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet pontosan arról. Amit a második válaszoló írt az tényleg igaz. Én is próbáltam már és sikerült azzal álmodnom akivel akartam , de helyszín , idő , cselekvés az nem jött be.
2010. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
vegyél be elalvás előtt egy kis extasy-t
2010. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
ezek értelmetlen válaszok. Tudsz arról, amiről akarsz, csak gyakorold az éberséget az álomban. Ha ez megvan, és sikerül a tudatos álom, akkor szép lassan változtass meg egy-egy tárgyat a környezetedben, és ezt pár nap múlva akár az egész környezetre kihathatod, tehát olyan környezetben, szituációban leszel, amilyet épp szeretnél. De ehhez fontos, hogy tudj tudatosan álmodni!
2010. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
50%
Az utolsónak köszönjük az értelmes választ. Erre vártunk 200éve hogy egy ilyen választ írjon végre valaki. Köszi viszhall
2010. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Az álom leginkább arra szolgál, hogy az agy feldolgozza azt, amit odáig még nem tudott.

Szerintem jobban jársz, ha ezt nem akarod átírni: akkor marad egy adósságod, amit később meg kell álmodnod.

Egyébként van rá egy módszer: ha valamivel órákon keresztül foglalkozol úgy, hogy oda is kell figyelned rá, akkor jó eséllyel azzal is álmodsz.

2010. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

13:23-as vagyok: Egyetértek. Nem ajánlott, hogy módosíts bármit is az álomban, de a képességed fennáll ehhez. Én mindig azt csinálom, hogy tudatos álom közben megfigyelem az álomalakokat, és elemzem az álmomat, hogy vajon mi válthatta ki bennem ezt. Ha végképp nem tudom, akkor megkérdezem az álomlénytől, ő ki is (általában azt mondják, hogy a tudatalattim, mindenkinek ilyeneket mondanak). A tudatos álomnak két változata van:

Mondjuk úgy, van egy hasznos, amit az előbb írtam le. Ez álomfejtésre, elemzésre rendkívül alkalmas.

És van egy hasztalan változata, amit te is szeretnél csinálni. Ez nem rossz dolog, hiszen a 4-5 álomszakaszból, amit éjjel élünk át, csak az egyik válik ilyen "hasztalan" tudatos álommá, azonban egy világ van a kezedben, ahol azt csinálsz, amit csak akarsz, akadályok és törvények (pl. gravitáció) nélkül, egy hely, amiről soha senki nem szerez tudomást és az emberi érzékek ugyanúgy, sőt, van, akinek jobban is funkcionálnak.


Én saját magam mindig tartok egy hasznos, és egy "haszontalan" tudatos álmot, amikor csak tudom :)

Remélem segítettem!

2010. júl. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tudatos álom megtanulható. Szinte mindenkinek volt már ilyen. Gyerekkoromban nekem is, csak akkor még nem tudtam, hogy az. Vannak erről szakkönyvek is. Álmaikban meg tudunk oldani problémákat is. Hozzáértéktől tájékozódj ne tudatlanoktól.


Csak egy tipp: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!