Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnék tudatosan...

Hogyan tudnék tudatosan álmodni, arról, amiről akarok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
53%
Agykontrollal tudatosíthatod az álmokat!
2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Sehogyan sem!

Próbáld élőbe behozni a mindennapjaidba azt a dédelgetett álmot és nem kell álmodoznod.

üdv.

2010. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tök mindegy, hogy mit álmodsz? Úgyis csak álom marad. Inkább arra törekedj, hogy jelen helyzetekben legyél aktív amikor ébren vagy. Én azt utálom ha olyat álmodok, hogy már megkezdődött a napom felkelek stb és meek erre meek arra, tehát telik a napom... Egyszer meg csak azt veszem észre, hogy még az ágyban fekszem s még csak most kelek fel XDXD Engem nem érdekel mit fogok álmodni lehet, hogy ezért is álmodok minden félét xd Filmszerű álmaim is szoktak lenni ami ritka... Olyat is álmodtam, hogy benne voltam egy filmbe és nem tudtam a szövegem mivel nem is volt megírva XDXD A jó álmok maguktól jönnek nem kell erőltetni.
2010. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
67%

Egy bizonyos Waking Life (Az Élet Nyomában) c. filmben azt mondják, hogy ha nappal kapcsolgatod a villanyt, és ez szokásoddá válik, akkor álmodban is fogod csinálni. És mivel az agyad eredetileg nincs ráállva arra, hogy a fényviszonyokat meg tudd változtatni ilyen szinten, álmodban nem fog sikerülni (kapcsolgatod de nem történik semmi). Na akkor rájössz, hogy valami baj van, esetleg az is, hogy nem avgy ébren. És akkor hajrá

Sajnos elsőkézből nem tudom megerősíteni, mivel 1. lusta vagyok hozzá 2. hülyének néznének ha folyamatosan mindenhol kapcsolgatnám a villanyt :)

2010. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
elalvás előtt mondogasd ezt magadban 1-2 percig:„tudatos leszek álmomban, felismerem hogy álmodom, és reggel tökéletesen emlékezni fogok minden egyes részletre!”
2011. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!