Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell tudatosan álmodni?

Hogyan kell tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy valakik tudnak tudatosan álmodni, és hogy mindenki másra használja, hogy pl meg csinálja azt amit valóéletben nem tud meg ilyenek. Én nagyon szeretek álmodni de nem mindik álmodok, viszont most hogy olvastam hogy ezt lehet tudatosan is nagyon érdekelne a dolog. Előre is köszönöm.
2011. aug. 30. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
ez engem is érdekelne, de sajnos választ nem tudok adni:)
2011. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Eredet.

DiCaprio

2011. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
én tudoook :) az tény hogy viszonylag sok időbe telik mire sikerül. először is minden nap próbálj meg visszaemlékezni az álmaidra, írj álomnaplót. Ha már egész jól megmarad, akkor csináld azt, hogy naponta többször rákérdezel magadban hogy álmodsz-e, és akkor szokásod lesz, és álmodban is megkérdezed majd. És rájössz hogy igen :D én amúgy repülni szoktam *.*
2011. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hallani halottam róla de nem tudom hogyan kell amúgy én is szeretnék!
2011. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
84%
Nekem álltalában akkor szokott sikerülni, amikor reggel felkelek, de inkább még visszaalszok 10 percet. Ha nagyon álmos vagy, akkor néhány másodperc alatt elalszol, és csak ezidőalatt kell a tudatodat koncentrálni, hogy el ne veszítsed, és akkor tudatodnál leszel álmodban. Nem mindig sikerül, mert sokszor azt álmodod, hogy épp próbálsz elaludni... Beindul egy ördögi kör, és már nem tudod mi a valóság, és mi az álom. De ha nagy ritkán sikerül, én akkor se tudok semmit csinálni :D Próbálok repülni, de nem megy, mert olyan realisztikus az egész, hogy le vagyok korlátozva, úgyhogy nincs sok értelme. Másnak persze lehet, hogy sikerül.
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Solarian ***** válasza:

[link]

Itt van egy tréning szerűség. Csak pár napig csináltam és azóta is gyakran álmodok tudatosan. Ahogy itt is le van írja azok akik játszanak számítógépen gyakran ugyanúgy kontrollt tartanak az álmaik felett is. Szal nekem előtte is sikerült párszor.

2011. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
keverj el egy banánt 2 evőkanál tejfellel. és kend megadra
2011. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
szerintem ilyen nincs.jó is lenne...
2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
De van, és bárki képes rá. :) Elszántság, kitartó gyakorlás és persze hit kérdése, különben álom közben se fogod elhinni, hogy valójában benne vagy.
2011. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Én is szoktam tudatosan álmodni, bár nem midig sikerül, viszont legtöbbször ha el is kezdek valamit álmodni, akkor a cselekményt már magam alakítom... mondjuk ez se mindig sikerül :D
2011. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!