Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A telekinézis tényleg létezik,...

A telekinézis tényleg létezik, és megtanulható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megtanulható, és létezik...

De nem elég 1 ember aki bemutatja a telekinézis tudását, több millió rajongója van és sok pénze van mióta fut a műsora a Discovery-n?

Dynamoról nem hallottak még azok a szkeptikusok akik teletömik a gyakorikérdések.hu-t nem az ő "hatáskörükbe" tartozó válaszokkal, de nem értem a szekptikusokat, azt cáfolják meg, ami lehetséges, az ufók létezését, a telekinézist, reinkarnációt stb...

2012. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szekptikusoknak mutatod, akkor se hiszik el...

De a telekinézishez nagy képzelőerő, és koncentráció szükséges, amibe egy idő után belefárad az ember, és felhagy a telekinézis tanulásával ha nem lát eredményt egy hosszú idő után!

És amugy is, nekem sikerült megmozgatni a PSI kereket, biztos nem fujtam meg, mert eltakartam a szám, orrom stb. és utána még gyengén fujtam is hogy hasonlít-e...

Azaz Telekinézis LÉTEZIK

2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!