Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A telekinézis tényleg létezik,...

A telekinézis tényleg létezik, és megtanulható?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:13
1 2
 1/12 Démiennek szolics ***** válasza:
51%

Állítólag igen, tessék itt egy honlap, ahol talán találsz valami hasznosat :)

[link]

2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, létezik. 1-2 év alatt meg lehet tanulni ha sokat gyakorolsz.
2011. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik szinek benne és/vagy állítják hogy ők is képesek rá.

Hivatalosan nem létezik, megfelelő bizonyítékot eddig még nem mutattak be. Akik nagyközönségnek próbálták bizonyítani, hogy ők bizony értenek a telekinézhez, mind lebuktak, hogy egyszerű csalók.

2011. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Démiennek szolics ***** válasza:
64%
Mert az igazi mesterek, akik elsajátították ezt vagy más technikákat is, nem azzal fognak fáradozni, hogy a hitetlen, szkeptikus emberekkel elhitessék a létezésüket. Még most is hány olyan mester él, és tanul vagy tanít, aki olyat tud, ami állítólag "nem létezik"?
2011. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Hülyéket különböző ehhez szükséges tanfolyamokkal le lehet húzni, ez a létezésének oka.


Egyébként még soha nem demonstrálta senki, aki pedig hihető bizonyítékkal áll elő, annak utalok 5000 forintot. De persze utána világsztár lenne és mások milliókkal tömnék, csak hogy fellépjen.


Gyengébbek kedvéért: a psiwheel a fizikaismeretekkel nem rendelkező agyatlanok önigazoló játékszere. 6 csésze teával én is megpörgetek egyet.

2011. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Aki valamire, akár egy kis dologra is képes a telekinézisből, nem fogja másoknak mutogatni, hogy néééézd, létezik! Egyrészt mert egy 'szabály', hogy a szkeptikusoknak nem szabad mutogatni, másrészt ezeknek sok %-át érezni kell, nem látni, amit a szkeptikusok nem fognak érezni, mert megfelelő tudás kell ahhoz, hogy érezd. (És mivel nem hiszik, nem is érzik. Ha éreznek valamit, ráfogják valami másra, mert nem is akarják elhinni.) (Ezért is van az a 'szabály'...) Akik mutogatnak minden hülyeséget, azért buknak le, mert csalók. Én azt modnom, létezik, sőt, tanulható, de ezt nem lehet fél év alatt megtanulni, és fontos, hogy ne varázslatot várj! Ha tanulni akarod, a célod a föld elemeinek megismerése legyen, ne a tv-ből szedett sok hülyeség.
2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"aki pedig hihető bizonyítékkal áll elő, annak utalok 5000 forintot."


Tegyél még hozzá, ennyiért senki nem fog bizonyítani, félő, hogy ennél jelentősebb összegért sem.

2011. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Másik topikban írtak olyat, hogy állítólag amerikában hatalmas összeg van 'kéznél' bármikor ha egy "mester" vagy annak "padavanja" úgy érzi szüksége van rá és pár ember előtt lebegtet ezt-azt.

Amúgy kérdem én attól aki írta, hogy ez szabály, hogy ne mutasd. Most ezt komolyan gondolod?

Ha én azt mondom neked, hogy isten tegnap szólt hozzám és azt mondta, hogy szóljak neked küld a számlámra minden pénzed akkor te megteszed mert visszakérdezni nem szabad mert az a szabály ? Ha így van írj privátot és megy a bankszámlaszám ;)

2011. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Amúgy kérdem én attól aki írta, hogy ez szabály, hogy ne mutasd. Most ezt komolyan gondolod?

Ha én azt mondom neked, hogy isten tegnap szólt hozzám és azt mondta, hogy szóljak neked küld a számlámra minden pénzed akkor te megteszed mert visszakérdezni nem szabad mert az a szabály ? "

Nem beszéltem egy másodpercig sem semilyen istenről... Olvasd el mégegyszer, ha te azt hitted. És nem, nem teszem meg, mert nem hiszek az emberek által kitalált istenben. Azok között szabály, akik értenek hozzá, nem olyan szabály, amit valami felsőbbrendű lény adott. :/ És nem is olyan szabály, mint hogy a piros lámpánál állj meg. Csak érdemes betartani. Remélem így érthetőbb.

2011. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Javaslom mindenkinek a csikenodancer technikát, melyben grillcsirkéket táncoltatunk. Meg lehet tanulni 1-2 év alatt, mindössze pár könyvet és kristályt kéne megvenni, valamint pár fizetős előadásra a bennfennteseknek.

FIGYELEM! Ezt soha senkinek nem szabad megmutatni, de beszélni KELL róla, hogy tudsz grillcsirkét táncoltatni. Megmutatni SOHA!!! Mert a szkeptikusok dögöljenek meg. Ezért ők a hülyék a világban.

Én múltkor a TESCO egész grillpultját megtáncoltattam, de senki nem látta, mert egy egészet ÉREZNI kell. A világon már 2 milliárd ember teszi. Csak nem mutatja, mert ez egy szabály.

2011. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!