Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerülhet bevonzzani a párom?

Sikerülhet bevonzzani a párom?

Figyelt kérdés

Van egy titkos szerelmem, aki szintén érez irántam valamit és őt szeretném "bevonzzani" magamnak. Már jó egy éve kerülgetjük egymást. :D Nagyon félénk, és nem mer lépni, én meg nem merek, nem szeretném elijeszteni.

Szóval ezért gondoltam a vonzás törvényére. Ha pozitívan gondolkozok, hogy tuti összejövünk, meg hogy ő az igazi, akkor sikerülhet?

Valakinek már bejött ez a pozitív gondolkozás? Vagy próbáljam más gondolatokkal?

Köszi előre is a segítséget, és légyszi csak komoly válaszokat írjatok!


2011. aug. 22. 19:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, mégis mire gondolsz??? :D
2011. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Sok olyan dolgot írtál, amiből az tűnik ki hogy jártas vagy az ezotériában és a pozitív gondolkozásban. Vagy tévedek? :)
2011. aug. 29. 22:03
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tévedsz, tényleg jártas vagyok, de az ilyen majmokat ( mint a negatív hozzászólok ), simán elküldöm a fenébe :D


Ha pattogni akar, vegyen trambulint.


Ha nem érdekli, ne járjon ide, ha unatkozik, hallgassa a fű növését vagy szedjen hangyát... addig is csendben marad :D

2011. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor egy normális válasz:

Vedd fel a kapcsolatot diplomás Karolával, aki siker és pénzmágia mellett SZERELMI BEVONZÁS terén is 20 év tapasztalattal rendelkezik. Emellett szellemrezgéseiteket is kiegyenlíti és energiával is feltölt.


[link]


És mindezt TELEFONON: 06-90/602-790 (a hívás díja 475 ft/perc)


Na jó kötögetést-bevonzást-kvantumrezgésküldést és bioenergiakoncentrációs piramis melletti alvást, én mentem...

2011. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ja, persze.... hívd telefonon és ő majd segít... ch... mindig is utáltam az olyanokat, akik pénzért csinálnak valamit -.-'

De, gondolom még az atya úristent is bevonzza neked, csak hívd és ketyegjen a számla, follyos a pénz... :D :D :D

Én is tudok szerelmi jóslást, kötést csinálni, ehhez nem kell tudomány, nem? piros madzag, egy gyertya mellett összeviaszolom a képeket és összekötöm, mormolok hozzá valamit, és..... dadammmmmmmmmmmm: a "páciens" meg elhiszi a sok hülyeséget, és kidob egy csomó pénzt :D :D :D


Atya úr isten, hova nem süllyednek az emberek... ennél ez az egész bonyolultabb ( lelki ) folyamat.... s aki nem így gondolja, akkor egy balek és dobjon ki feleslegesen pénzt.

Mindenesetre, ezeket az embereket csak " kontároknak, kuruzslóknak és vicces figuráknak hívom" és szerintem szánalmasak :D :D :D :D

2011. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Szerintem is, pénzkidobás az egész.
2011. aug. 30. 18:10
 37/41 judka válasza:

Kedves Araziel!


Ezt írtam:

"Szórakoztató, hogy leszóltok mindenkit, és mindent jobban tudtok.

Tulajdonképpen, ha mindenkinél okosabbak vagytok, akkor miért olvasgatjátok ezeket a kategóriákat, és az egész oldalt?"


Én ezt éppen a vitapartnereid megjegyzéseire és reagálására írtam - nem lehet, hogy nem véletlenül vetted mégis magadra?

Kicsit arrogánsak a válaszaid.


Üdv


Judka

2011. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Kedves Judka


Semmit nem vettem magamra, tévedés ne essék :)

De ha nem hiszel nekem, kérlek... a legkevésbé se érdekel idegenek mit gondolnak rólam, hisz NEM ismernek.

A másik, ha az én vitapartnereimnek szántad, akkor... lehet meg kellene tanulnod értelmesen hozzászólni valamihez úgy, hogy az illető(k) tudják is, hogy nekik szól???


Nem lehet, hogy te meg szeretsz olyanokat kijelentkezni kérdezés nélkül, ami nem egy intelligens és értelmes emberhez méltó? bocs, de én reagáltam valamire, amire úgy gondoltam, hogy tudok... nem tudtam kinek szántad, legközelebb legyél pontosabb és ne ítélkezz.


Tudod, én annak a híve vagyok, hogy mielőtt kijelentek, kérdezek, hisz arra van a szám, de mivel TE ezt nem tetted meg, csak támadtál, én miért tennék másképp? ezen gondolkozz el, utána beszélhetünk.

2011. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Fénysebesség válasza:
Azt tanácsolom legelső lépésben, hogy végy egy jó mély lélegzetet! Jó, most pedig nyugalom és béke! Valami mindig működik és segít. Lehet nevezni egy nagyobb hatalomnak, intelligenciának vagy bárminek. Tégy meg annyit, amennyit megtehetsz tisztességgel, a többi már nem a te dolgod. Programozhatod, hogy a legjobban legboldogabban történjen, ahogy lehetséges. Szólj valakinek, aki rálát az ügyetekre, hogy lökdösse már meg azt a gyereket, hogy emelje meg a tökeit és lépjen(elnézést a durva fogalmazásért). Ha meg nem akar, azzal nincs mit csinálni, te éppen ugyanannyira boldog lehetsz. Tehát mindenképp könnyedséget, rugalmasságot, bizalmat és annyi ráfordítást javaslok, ami pont elégséges. Döntsd el, mennyi türelmed van, döntsd el, miket léphetsz meg tisztességes módon és meddig mehetsz el (gondolom NŐKÉNT) ebben az ügyben. Egyébként egy férfi vagyok, és tudom, hogy kockáztatás nélkül nincs siker.
2011. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod, nem gondoltam volna hogy még valaki olvassa ezt a kérdést :)))
2011. szept. 14. 17:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!