Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerülhet bevonzzani a párom?

Sikerülhet bevonzzani a párom?

Figyelt kérdés

Van egy titkos szerelmem, aki szintén érez irántam valamit és őt szeretném "bevonzzani" magamnak. Már jó egy éve kerülgetjük egymást. :D Nagyon félénk, és nem mer lépni, én meg nem merek, nem szeretném elijeszteni.

Szóval ezért gondoltam a vonzás törvényére. Ha pozitívan gondolkozok, hogy tuti összejövünk, meg hogy ő az igazi, akkor sikerülhet?

Valakinek már bejött ez a pozitív gondolkozás? Vagy próbáljam más gondolatokkal?

Köszi előre is a segítséget, és légyszi csak komoly válaszokat írjatok!


2011. aug. 22. 19:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
nem tudom,szerintem egyszerűbb lenne egyszerüen odamenni hozzá és elbeszélgetni vele,minthogy itt mágiázz ...
2011. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2011. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

12:05


Szerintem, nem a kor itt a legfontosabb, de ha ennyire érdekel, én a monológom végére odaírtam.

Szép napot.

2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

igen :)

a kérdés kiírójának szólt volna :)

2011. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Egyetemisták vagyunk. Köszönöm a jó tanácsot!

Ha van valakinek még "sikersztorija" vagy tanácsa az írhat! :D

2011. aug. 26. 12:58
 16/41 anonim ***** válasza:

Tanácsot kértél, ígyhát fogadd meg ezt is:


Ha két félénk tapasztalatlan fiatal (még az) kerülgeti egymást akkor oda nem mágikus csodaszerkeverékekkel behintett macskaszőrpamacs fölött elmondott varázsigék és varázsgyertyák kellenek. Ha az ilyen selejtes hülyék módszerét követed, akkor hókuszpókuszokat fogsz otthon a fürdőszobában mormolni és teljesen eltorzult képed lesz a párkapcsolatokról és úgy mindenről.

DE ha épeszű vagy, akkor pl szervezzetek közös programokat (csoportos bowling, kirándulás, sörözés) és láss csodát, egymáshoz közelebb kerülhettek.


Melyik tűnik reálisabbnak és normálisabbnak? Varázsitalos beöntések, vagy egymás társasága?


Ne légy önbizalomhiányos hülyék által behálózható. Mert aki ilyen mágiákhoz/jósláshoz nyúl, az bizony önbizalomhiányos és ebből merít bátorságot és önigazolást tetteihez (és fizet sokat).

2011. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

14:133


Szerintem ezt lehetett volna intelligensebben is -.-'

2011. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Nem is akartam boszorkány konyhát nyitni, egyszerűen agykontrollos módszereket szerettem volna kérni.

Ez az ezotéria rovaton belül sztem elég gyakori :)

Araziel-nek köszönöm, meg még azoknak is akik adtak néhány jó tanácsot!

2011. aug. 26. 16:12
 19/41 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodás működik, DE! Csak azért, mert így, ha elkezdesz vele beszélni, látja, hogy milyen vidám vagy, és ha úgy érzed, hogy sikerülni fog, szívesebben próbálkozol.
2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 judka válasza:

Szia!


Ha nem is agykontroll, de nagyon hasonló - sőt, valószínűleg az alapelvek ugyanazok.


[link]

2011. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!