Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerülhet bevonzzani a párom?

Sikerülhet bevonzzani a párom?

Figyelt kérdés

Van egy titkos szerelmem, aki szintén érez irántam valamit és őt szeretném "bevonzzani" magamnak. Már jó egy éve kerülgetjük egymást. :D Nagyon félénk, és nem mer lépni, én meg nem merek, nem szeretném elijeszteni.

Szóval ezért gondoltam a vonzás törvényére. Ha pozitívan gondolkozok, hogy tuti összejövünk, meg hogy ő az igazi, akkor sikerülhet?

Valakinek már bejött ez a pozitív gondolkozás? Vagy próbáljam más gondolatokkal?

Köszi előre is a segítséget, és légyszi csak komoly válaszokat írjatok!


2011. aug. 22. 19:21
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
ennél tovább már nem lehet lépni ahol mi vagyunk :) Nem tudom mi kéne még... Ezért is kértem a tanácsotokat :)
2011. aug. 22. 19:37
 2/41 anonim ***** válasza:
27%
Etess vele vasat és vonzd be ipari mágnessel. És ezt most komolyan mondom.
2011. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
55%

hát ha csak kerülgetitek egymást akkor hogyne lehetne...O.o


hát hallod ha a mágnes nem jön be még próbálkozhatsz pecabottal is.... hátha horogra akad

2011. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ez az ezotéria rovat, és ha nem tudtok válaszolni, akkor le lehet lépni!
2011. aug. 22. 20:08
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj oda, szólítsd le, de ne támadd, aztán elsőre nem kell sokat beszélgetni, csak, hogy elkezdjétek. Elkérheted/megadhatod az msn címedet, vagy facebook, stb netes chatet, ahol tudtok beszélni. Neten könnyebb.

Nem lenne jó se neked, se neki, ha bűvölés miatt jönnétek össze. Meg attól, hogy pozitívan gondolkozol, nem fog odamenni hozzád, mert attól függetlenül ugyanúgy visszahúzódó lesz.

2011. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Kapitány_úr ***** válasza:

Nézd, a vonzás törvénye valójában csupán egy lehetőséget ad arra, hogy az általad optimálisnak vélt útra térhess.

Úgy alakítja a szituációkat, olyan gondolatokat "súg", ami afelé terelhet, de te döntöd el, hogy élsz-e velük/kihasználod-e ezeket.

2011. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Hmmm...milyen cégnél dolgozol? Csak mert én is hasonló helyzetben vagyok. Én egy Dunakeszi cégnél... :-)
2011. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem nagyon sok csalódásom volt, végül úgy döntöttem, köszönöm szépen, több nem kell... mégis magányos voltam társ nélkül, de tudtam, semmi értelme erőltetni, és úgy döntöttem, inkább kérem az angyalkáimat ( foglalkozok angyalmágiával ), hogy segítsenek abban, hogy ne legyek ennyire magányos.

El is felejtettem a dolgot és onnantól kezdve nem a párkereséssel, hanem az egyéb dolgaimmal foglalkoztam :)

Pár hetére ( 3 - 4 ) rá megismertem egy srácot ( nem idevalósi, ő Pesti én pedig Győri ), mindketten szimpatikusak voltunk egymásnak, de már az elején megbeszéltük, hogy se ÉN, se Ő nem akar kapcsolatot, mert sokat csalódott ( milyen ironikus, nem? )

Mindketten tudtuk, hogy tetszik neki a másik, én viszont nem akartam erőltetni, ahogy ő se így vártam.... :))

Telt az idő, beszélgettünk, ismerkedtünk és láss csodát, most ő a párom és nagyon boldog vagyok vele :))

Ennél szebb ajándékot nem kaphattam volna az élettől, mint őt, nagyon szeretem :D


" A legfontosabb találkozásokat a lelkek előre megbeszélik egymással, amikor a testek még nem is látták egymást"


23/L

2011. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Jaj, ezt elfelejtettem még... végszónak ennyit "Tudom azt, hogy a pozitív tettek/gondolatok/kijelentések hasonló cselekedeteket vonzanak be az életünkbe, pont úgy mint a negatív megfelelője. Hogy akkor én mégis miben hiszek? Magamba! és hiszem azt is, hogy: "a kimondott szavak ereje nagy, a gondolt gondolaté teremtő, tehát önmagad Istene vagy", vagyis az vagy, amit önmagad elhiszel hogy eltudsz érni és eléred!!! Érdekes dolgok ezek..."


Ha netán érdekelne az egész: [link]

2011. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Vonzás hatalma: pozitiv gondolatok, de ha tovább akarsz menni, szerezz róla egy fényképet, tedd az asztalra, tégy rá fehér gyertyát, pirosat, gyújtsd meg, aztán hittel, gondolatokkal már húzhatod is magadhoz. Vigyázz mit kivánsz!!!! Ha nem ő az igazi, nehogy szerelmi kötést csinálj! Konkrét dolgokat kivánj, akár le is irhatod. És igen, be fog jönni....
2011. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!