Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerülhet bevonzzani a párom?

Sikerülhet bevonzzani a párom?

Figyelt kérdés

Van egy titkos szerelmem, aki szintén érez irántam valamit és őt szeretném "bevonzzani" magamnak. Már jó egy éve kerülgetjük egymást. :D Nagyon félénk, és nem mer lépni, én meg nem merek, nem szeretném elijeszteni.

Szóval ezért gondoltam a vonzás törvényére. Ha pozitívan gondolkozok, hogy tuti összejövünk, meg hogy ő az igazi, akkor sikerülhet?

Valakinek már bejött ez a pozitív gondolkozás? Vagy próbáljam más gondolatokkal?

Köszi előre is a segítséget, és légyszi csak komoly válaszokat írjatok!


2011. aug. 22. 19:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Szőrmóksegg mondta a legjobban a többiek csak a f@szságokat mondják ahhoz értenek csak
2011. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 judka válasza:

Szórakoztató, hogy leszóltok mindenkit, és mindent jobban tudtok.

Tulajdonképpen, ha mindenkinél okosabbak vagytok, akkor miért olvasgatjátok ezeket a kategóriákat, és az egész oldalt?

2011. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem. Ez a kérdés leginkább olyanoknak szól akik hisznek az agykontrollban vagy a pozitív gondolkozásban, esetleg akinek már sikerült így megszereznie a kiszemeltjét.
2011. aug. 27. 20:33
 24/41 anonim ***** válasza:

Kedves 13:40 és minden olyan, aki "hülyeségnek" tartja ezt a fórumot, de látogatja...


Lenne hozzátok egy másik kérdésem, ha TITEKET ez az egész dolog hidegen hagy, akkor mondjátok... mi a fenéért veritek itt a melleteket? ha nem érdekel titeket és lenézitek ezt a fórumot, ne gyertek ide, azt csókolóm.

Ugyanis, akik itt vannak és hisznek, úgyis magasról lesz@arják azt, hogy TI mit gondolsz erről.

Csak magatokat idegesítitek, mert minket nagyon nem hat meg a világnézeti nyavalygásotok :D :D :D


Inkább ezen gondolkozzatok el, aztán lehet megszólalni.

Szép napot.


U.i. : Én, de szerintem más se megy olyan fórumba, ami nem érdekli, vagy hidegen hagyja... azért meg minek, hogy agyam az okostojást? hisz megteszik helyettem ezt az olyan 2méteres gyökerek, mint ti :D :D :D

2011. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 judka válasza:

Kedves 22:40, ezt biztosan nekem akartad küldeni?


Üdv

"13:40"

2011. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

15:58 Nem csak neked,de mindenkinek, aki hülyeségnek tartja.

Szia

2011. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Judka: Előtted csak 4 hozzá szólást látok, és a te hozzászólásod elég negatív.

Bocs, de igen, neked szántam.

2011. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva itt az emberi sötétség legjava szokott megnyilatkozni és ez munkahelyi unalmas perceimet kitölti.


Ez egy komolytalan "témakör" és néha a fejemet fogom, amikor elkezdenek tudományos okfejtéseket arról, hogyan kell mágnesezni a vizet, tükörmágiákat végrehajtani, csakrákat nyitogatni és csillagjegy alapján szakmát választani.


Gyakran komolynak tűnő - de orbitális hülyeség- válaszokat írok és olyankor felülről nevetek ezeken az embereken, akik ezt komolyan veszik, gyakran meg is köszönik. Gondolkodó, kijelentésekben összefüggéseket kereső embereket nehéz rávenni arra, hogy gyógykristályokat energizáltasson piramis alatt. Sokan nem képesek mérlegelni és szűrni a bejövő információt, ezért fogékonyak az ezotériára. Vajon a kristályok energiáit és a föld rezgését miért nem tanítják/kutatják egyetlen tudományos intézményben vagy iskolában sem?


Egyébként szoktam felvilágosító választ is adni, amiben normálisan elmagyarázom a hátterét a dolgoknak észérvekkel, külső hivatkozásokkal érthetően elmagyarázva. De sokszor konkrétan én vagyok hülyének nézve. PL:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__18..


Egyébként az ilyen kristálygyermek-anyukák nem mulatságosak/szánalmasak? http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__1..

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

20:26


Neked is csak azt tudom ajánlani, amit a többieknek, ha nem tetszik valami, nem kötelező olvasni és hozzászólni.


Vedd tudomásul bogaram, hogy nem te vagy itt az ész, de nem is én - mindenki okosnak képzeli magát, ha egy fórumot vagy témát hülyeségnek tart és próbálja megmagyarázni a miértjét - na, nekünk erre semmi szükségünk... ha nem hiszel ok, de mi se baszogatjuk az olyanokat, mind TE.


Igen, most is TE vagy hülyének nézve, hogy miért? mert nem értem ( de szerintem más se ), hogy mi a fenét keresel itt és vered a melled? menj a józan paraszti eszű fórumba és ott okoskodj :D :D :D


Az, hogy kicsit másképp látjuk a Világot ( mint pl: TE! ), még nem jelenti azt, hogy ne lennénk INTELLIGENS emberek, csak tudod... minden ember különböző, nincs két egyforma, mert tudod... : ---> Minden ember egyedülállóan egyedi és erre a legésszerűbb bizonyíték, a genetika, hisz nincs két egyforma DNS - lánc ( az 1 petéjű ikreknél se !), újlenyomat és kinézetű ember ( hasonlóság van! pl: ikrek, de két tökéletesen egyforma nincs ), de egyforma gondolkodású és érzetű emberi lény sincs! Hasonló gondolkozású, érzésű van, de nem érezheti pontosan ugyan azt az egyik ember 100% - ossan, mint a másik...vagyis én is egyedi vagyok ( ahogy természetesen mindenki más ), azt hiszem ezt nem tudod megcáfolni.... de kicsit eltértem a tárgytól, de csak arra próbálok utalni, hogy, attól, hogy TE milyen beállítottságú ember vagy, nem muszáj másnak is olyannak lenni, de ettől függetlenül MI is lehetünk annyira értelmesek, mind TE.


Mellesleg, magasról lekakiljuk, hogy TE miről mit hiszel, hogy épp mi ellen lázadozol, mert nem véletlen ez a fórum... csak TE próbálsz itt okoskodni.... és még ezek szerint nem vetted észre, hogy rossz helyen jársz, hát, ideje felébredned.


Szóval, további szép napot ;)

2011. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Araziel, ha van még valami hasznos dolog amit tudsz azt oszd meg velem / velünk légyszi :)))
2011. aug. 29. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!