Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen zenére szoktál ellanzul...

Milyen zenére szoktál ellanzulni egy meditáción?

Figyelt kérdés
Én Jean-Michel Jarre Oxygén meg Equinoxén. Neked hogy tetszik ? Milyen zenék váltak be ?
2011. máj. 27. 22:57
1 2
 11/19 3rdeye ***** válasza:
próbáld meg felfedezni magadban a "belső csendet", ez egy ilyen magas hangú rezgés, ha erre rátalálsz, bármikor elő tudod hívni, és igazán mély meditációhoz ez kell
2011. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
korai deep purple és pink floyd
2011. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ne keverd össze a relaxációs zenét a meditációssal. A relaxációsban van egy kis dinamika. (tonika-szubdomináns-domináns)

A meditációs zene olyan, mint a folyamatos lebegés úti cél nélkül. Nincs mondanivalója, ani az elmét lekösse. Ezért lehet mellé akár vezetett meditációs szövegeket is hallgatni.

[link]

2011. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ezt tudom ajánlani: [link]
2011. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlom hogy ezekre meditálj mert ezek eléggé negatív hangzású zenék. Az első, különösképp rossz.

Nem ilyen divatmeditációs zenékre kéne meditálni hanem az ősi keleti hangzásúakra.

Ezeket pont azért terjesztik hogy ne érj el vele sokat.

Őszíntén, te nem érzed bennük a negativitást?

2011. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én általába kelta zenéket szoktam hallgatni hogyha nyugizni szeretnék, köztük is a Sacred garden, loreena mckennit
2011. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem szoktam meditálni, de én ezt a zenét tudom ajánlani;) :

http://www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o&feature=related

2011. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
gyorsabb az átlagnál, de garantáltan nem mész alfába http://www.youtube.com/watch?v=9pVo0bVhoys
2011. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
goa
2011. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!