Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez vajon a vonzás törvénye?

Ez vajon a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

LÉGYSZIVES,CSAK HOZZÁÉRTŐK,EBBEN HIVŐK VÁLASZÁT SZERETNÉM,ÉS HA A KÉRDÉSEIMRE VÁLASZOLNÁNAK!köszi:)


Szóval tettem valamit,ami nem volt szép dolog,konkrétan csütörtökön,és anyukámnak lett volna rá lehetősége,hogy szombaton megtudja,de nem tudta meg.Nem is gondolkodtam ezen.Egyik este elalvás előtt gondolkodtam a dolgok bevonzásán,és valamiért eszembe jutott,hogy anya nem is tudja.Nem is tulajdonítottam ennek jelentősséget,de másnap arra keltem,hogy megtudta...

Aztán ma beszélgettem egy sráccal facebookon,igazából semmi extra,jó barátom,és így bevillant,hogy jó lenne tudnom az msn címét,bár itt is el tudunk beszélni,de azért úgy jobb.Erre a gondolatra rá fél órával elkérte a címemet.

Ez vajon a vonzás törvénye?

Egyiknek se jelentettem nagy dolgot,nem agyaltam,nem koncentráltam rá,hogy akarom,mégcsak úgy sem voltam,hogy megtörtént,ahogy a könyv is írta.

És ha ilyen "jelentéktelen" dolgokba sikerült,akkor egy konkrét személyt hogyan vonzzak be?

Az a helyzet,hogy a volt párom nem akar velem egy darabig beszélni,egyedül telefonon tudnám elérni,de szerintem nem venné nekem fel még,idő kell neki.Nem szeretném én zaklatni,mivel az ő döntése volt,hogy lenyugodjanak a kedélyek,viszont szeretném,ha megkeresne már,mert ennek már 2 hete lassan,de az istenért se akar,hiába gondolok erre.Hol rontom el?OTt ,hogy ezt görcsösen akarom?Vagy miért?


2011. ápr. 30. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert görcsösen akarod. Velem is van néha ilyen bevonzós dolog, de csak olyan dolgokkal amik úgy eszembe jutnak de nem is várnék rá hogy beteljesüljenek csak úgy eszembe jutnak. Erre puff megtörténik. Ha valami nagyon be akarsz vonzani és már tudatosan, az sosem jön össze :( Főleg ha személy. Egy erős akaratú emberre amúgysem hatnak a hókuszpókok :)
2011. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a szituáció, és nálam is csak akkor jön be ha nem agyalok rajta és nem akarom görcsösen, csak ha átfut az agyamon a gondolat.

Pl.: Egyik este olvastam az ágyamban a , arra gondoltam, hogy milyen rossz lenne ha hirtelen kialudna a lámpa, és nem tudnám végigolvasni az oldalt, aztán rá egy pár percre, elkezdett villogni a lámpa, és kialudt.

Meg legutóbb, sétáltam gy utcán nem messze a sulimtól, előttem volt egy kereszteződés, arra gondoltam, milyen király lenne, ha bekanyarodnék és szembe jönne a srác aki tetszik...bekanyarodtam, és ott volt.!

Én sem tudom pontosan, hogy hogyan csinálom ezt, de néha megijedek magamtól...

Így hát, h valami rossz dolog fut át az agyamon, amit nem akarok hogy megtörténjen, akkor azon inkább agyalok egy kicsit, és akkor biztosan nem fog megtörténni... neked is ajánlom;)

2011. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez durva,teljesen ellentétes,mint amit a film és a könyv állít.Aszerint gondoljunk rá minden nap,éljük bele magunkat,hogy megtörtént... hát érdekes:)még várok tapasztalatokat,tanácsokat:)
2011. máj. 1. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
te jó ég...ezek tök hétköznapi dolgok, amiknek az esélye 50% hogy megtörténik. akár gondolsz rájuk, akár nem
2011. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szép.


A vonzások erősödnek.

Emellett erősödik ugyanúgy az emberek közötti kapcsolat is. Kitaláljuk a másik gondolatát, stb..

2011. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, velem is így történnek ilyen dolgok... ha görcsölsz, nem jön be...

Egyszer említettem ezt egyik barátnőmnek (akkor még nem tudtam erről a vonzás törvényéről, vagy a titokról) csak tudtam, hogy a gondolataimat valóra váltom mindig... elmeséltem neki, nem hitt nekem... mondom, majd figyeld meg, holnap beteg lesz az a tanár, akinél írnunk kell... persze ez nem vált be, de nem adtam fel! Csodás dolgok történtek velem... és ne feledd, talán ami elveszettnek tűnik, annak el is kell vesznie...

de gondolj bármit is, ne erőlködj... nekem az álmodozás formájában jöttek be a dolgok. Csak jól akartam magam érezni...

2011. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tiszteletem .

egy konkrét személyt nem tudsz bevonzani mivel ő is saját érzésekkel rendelkezik .

egy másik idegen személyt igen ,el kell képzelned milyen legyen a hangja a járása milyen legyen belsőleg.

ez össze jöhet naponta lefekvés előtt vagy reggel képzeld el adj hálát érte köszönd meg hogy utadba küldték azt a személyt akivel nagyon boldog vagy írhatsz egy kamu sms is mintha annak a X személynek küldenéd nem kell senkinek elküldened csak írd meg hogy meg legyen benned az érzés hogy van valakid akit nagyon szeretsz számtalan stratégia van(ha lehet így nevezni) amivel igen is bevonzhatod az életed párját persze tenni is kell érte pld ha otthon fogsz ülni akkor nem jön össze de minél többet kimozdulsz pld elmész szórakozni akkor nagyobb az esélye

2011. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző komment író vagyok

ha a volt párod nem akar szóba állni veled hagyd őt békén

mert akkor te neked nem ő kell hanem egy jobb belsőleg külsőleg

2011. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!