Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez nálam, mi a...

Miért van ez nálam, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy-két számomra érthetetlen tényező az életemben amiket nem tudok (egyenlőre) kiküszöbölni. Az első: Mikor olvasok valamit vagy hallgatok vagy éppen magyaráznak valamit ami ráadásul nagyon érdekel ráadásul és nem tudom felfogni, legalábbis nagyon nehezen. Viszont vannak olyan pillanatok időközönként mikor szinte 'megijedek' magamtól annyira tanulékony vagyok. Lehetséges hogy nem vagyok a 'mostban'? Erre gondoltam. Mi a megoldás erre? A második: Zavarba vagyok gyakran mikor egy szép lánnyal beszélgetek, vagy olyannak aki idősebb nálam. Erős, talpra esett szeretnék lenni de valamikor ez nem megy, mert az össze erőm felsarkall, elszökik. MIÉRT?? Olvasok, és hallgatom az agykontroll-t is, Brian Tracy, Silva, Balogh Béla... nem megy a 100%-os alkalmazása.. :( 17/F vagyok ha ez mond mindezekhez valamit.
2010. dec. 22. 22:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk a felelősek a magunk a kellemetlenségekért, amilyenek vagyunk, ami ér minket, azt mi magunk teremtjük meg, de ezt Bélabá is leírja, mivel gondolatiságról van szó. De azt a kiragadott részt egyvalamire értettem, ami létrehozza a világmindenséget. és ez az egyvalami megismerhető, pontosabban felvehető vele a kapcsolat, és az embert kiszedheti a hétköznapok fogságából. ez a valami az ember mélyebb valója, mélyebb énje, ami felsőbbrendű ahhoz az énjéhez képest, ami félénk, bátortalan. ez az igazi ember, ami nem követ el hibákat, vétkeket. Sokan Istennek nevezik. :)


adok egy idézetet, Joseph Murphy től.

"Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát."


ez sok mindenre fényt derít.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

és bocsi, de ha el szeretnéd tüntetni azt a tévedést, amiről szó van az idézetben, akkor tudok adni egy művet, ami túlmutat ezeken a titok és agykontroll dolgokon, mivel a tudatos változást valami segítségével végzed, nem egyedül, saját kútfőből, ahogyan ezek a tanok mondják. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!