Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez nálam, mi a...

Miért van ez nálam, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy-két számomra érthetetlen tényező az életemben amiket nem tudok (egyenlőre) kiküszöbölni. Az első: Mikor olvasok valamit vagy hallgatok vagy éppen magyaráznak valamit ami ráadásul nagyon érdekel ráadásul és nem tudom felfogni, legalábbis nagyon nehezen. Viszont vannak olyan pillanatok időközönként mikor szinte 'megijedek' magamtól annyira tanulékony vagyok. Lehetséges hogy nem vagyok a 'mostban'? Erre gondoltam. Mi a megoldás erre? A második: Zavarba vagyok gyakran mikor egy szép lánnyal beszélgetek, vagy olyannak aki idősebb nálam. Erős, talpra esett szeretnék lenni de valamikor ez nem megy, mert az össze erőm felsarkall, elszökik. MIÉRT?? Olvasok, és hallgatom az agykontroll-t is, Brian Tracy, Silva, Balogh Béla... nem megy a 100%-os alkalmazása.. :( 17/F vagyok ha ez mond mindezekhez valamit.
2010. dec. 22. 22:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kevesebb cucc meg agykontrollos hülyeség, több szabad levegő meg kikapcsolódás.
2010. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azt mondod hogy az agykontroll nem is olyan fontos? Egyébként elképzelhetőnek tartom hogy: 'eldöntöd és megcsinálod' taktika jó lehet. Ugyan lehet a legegyszerűbbnek hangzik, de ha valóban van mögötte akarat erő megcsinálod. A célod nagysága befolyásolhatja a hozzá kell akaraterőt biztos. Mondjuk eldöntöd veszel egy telefont nyárig 100.000Ft. Valószínű meg is tudod ezt valósítani ha tényleg szükséged van rá. De mondjuk ha egy Ferrari-t tűzöl ki magad elé?... Kíváncsi vagyok mi lenne erre a válaszod?
2010. dec. 22. 23:33
 13/22 anonim ***** válasza:
Az agykontroll nem hülyeség. A természet és az agykontroll "vegyítése" szerintem nagyon jó.
2010. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

"Kevesebb cucc meg agykontrollos hülyeség, több szabad levegő meg kikapcsolódás."

<----ezt is elfogadjuk egy véleménynek. Én máshogy látom. Ha olvasol napi 30 percet és suliba menet hallgatsz agykontroll-t szerintem ettől még lehet szabadidőd. Persze ez azon múlik hogy akarod-e hogy legyen.

2010. dec. 22. 23:36
 15/22 Bretso ***** válasza:

Nem tűzök ki magam elé Ferrarit célnak, pusztán azért mert a realitások talaján mozgok. Ha az agykontrollal olyan dolgokat akarsz elérni amikre semmi esélyed, akkor hülyeség és önámítás.


Ne álmokat kergess, mert csalódni fogsz (ha lesz egy Ferrarid a nyárra akkor azért majd küldj egy e-mailt itt, hogy milyen agykontroll folyamatot űzöl, akkor elhiszem, hogy van benne valami.). Ha sikeres akarsz lenni, akkor legyen egy nagy célod, tudd a hozzá vezető lépéseket, egyenként old meg őket míg végül el nem éred a nagy célt.


Ha Ferrari a célod, akkor javaslom egy jól fizető állás kinézését. Ehhez nagy valószínűség szerint jó szakma, sok munka, vér-veríték-könnyek, és egy kis szerencse kell, nomeg néhány év. De nem lehetetlen.

2010. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mondod: nem lehetetlen. Nem tudom hogy láttad-e a Titok nevű filmet. Ha nem, akkor figyelmedbe ajánlom, nem 100% hogy tetszene de az sem hogy nem. Sok ember azt állítja hogy határtalan emberek vagyunk, nincs plafon, és szeretek álmodni szinte minden nap álmodok.
2010. dec. 22. 23:46
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Arra nem gondoltál, hogy esetleg a Titok, vagy Silva, vagy Balogh Béla egy kicsit keveset mond el? Nem tudom hallottál e már arról a dologról, ami minden léttért felelős? Lehet azzal a valamivel kéne szövetkezz, hogy szárnyalhass, vagyis kiszabadulj érzelmeid, vágyaid, ragaszkodásod fogságából...:)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az én életemben is van sok olyan tényező, amit nem értek meg..sok a megfogalmazott kérdés..kevés vagy nincs rá megkapott válasz.

A titok című film nekem nagyon tetszett, többször is megnéztem már, és szerintem működik, előbb kisebb dolgokkal kezd kezdeni, majd jöhetnek a nagyobb dolgok is, hisz minden energiából áll a világban, és hasonló hasonlót vonz:) Lényeg hogy mindig légy pozitív, ne engedd h a negatívumok felemésszenek belülről!!!

És nem vagy egyedül a csajozós dologban: ) bár én lány vagyok de ha beszélgetek egy fiúval tökre zavarba vagyok:$ illetve megesik h nem tudom kifejezni magam..

Remélem segített a válaszom 17/L

2010. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Philip K. Dick egyik könyvében (asszem a Valisban) eljön a megváltó, egy hatéves kislány képében. És ő elmondja, hogy mostantól az ember saját magának istene... hogy abba kell hagynunk a felsőbb hatalom iránti sóvárgást, mert a végtelen teremtő potenciál bennünk van. Ez science-fiction, de tele van nagy igazságokkal, mint ez is... Ha szeretnél valóban megszabadulni valamitől, csak Te tudhatod, hogy hogyan kell. Bízz a saját erődben. Nekem is nagyon sok gondomat sikerült így megoldanom. Az agykontroll nem rossz, de nem isten, csak egy eszköz. Nem muszáj ragaszkodnod hozzá. Próbálj ki más módszereket is, legyél teljesen kreatív.. csak te érzed, hogy mi jó neked!

Sok sikert!

2010. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

25/F LastOne.Left-nek!

"Minden létért felelős"

Ezen elgondolkoztam. Mi vagyunk a felelősek magunk. Vagy tévedek?

2011. jan. 4. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!