Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez nálam, mi a...

Miért van ez nálam, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy-két számomra érthetetlen tényező az életemben amiket nem tudok (egyenlőre) kiküszöbölni. Az első: Mikor olvasok valamit vagy hallgatok vagy éppen magyaráznak valamit ami ráadásul nagyon érdekel ráadásul és nem tudom felfogni, legalábbis nagyon nehezen. Viszont vannak olyan pillanatok időközönként mikor szinte 'megijedek' magamtól annyira tanulékony vagyok. Lehetséges hogy nem vagyok a 'mostban'? Erre gondoltam. Mi a megoldás erre? A második: Zavarba vagyok gyakran mikor egy szép lánnyal beszélgetek, vagy olyannak aki idősebb nálam. Erős, talpra esett szeretnék lenni de valamikor ez nem megy, mert az össze erőm felsarkall, elszökik. MIÉRT?? Olvasok, és hallgatom az agykontroll-t is, Brian Tracy, Silva, Balogh Béla... nem megy a 100%-os alkalmazása.. :( 17/F vagyok ha ez mond mindezekhez valamit.
2010. dec. 22. 22:54
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért :)
2010. dec. 22. 22:56
 2/22 anonim ***** válasza:
Küzdd le a zavarodat. Nekem is voltak hasonló problémáim. Próbálj meg feloldódni. Ha nem értesz olyat, ami érdekel, talán azért van mert fáradt vagy. Mennyit alszol?
2010. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Átlagban 7 órát, nem túl sokat, és 8-17-ig iskolában vagyok. (külföldön eddig tart)

Nagyon rajta vagyok a leküzdésén.. :)

Te személyesen hogy csináltad ezt a folyamatot? Mikor valamire figyelni akarok autómatikusan elterelődik a figyelmem róla minta ennek így kéne lennie, jönnek mellék gondolatok mellék érzelmek és puff! Már el is terelte a figyelmem az adott dologról.

2010. dec. 22. 23:01
 4/22 anonim ***** válasza:

Nálam is van egy furcsa érzés: néha "megijedek" saját magamtól. Nehéz szavakba önteni ezt az érzést, leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor az ember a tükörben sokáig néz a saját szemeibe, és hirtelen egy másik embert érzékel saját magában, csodálkozik, hogy "Ki ez az ember???".

Én ezt nagyon gyakran érzem. Most is, hogy végignézek saját magamon, egy kellemetlen, idegen érzés tölt el, mintha én nem én lennék...

Egyébként én is 17/F vagyok.

2010. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez durva!..Megtaláltam pillanatra az írásodba saját magam. Én is szoktam ilyet csinálni, érezni. Mélyen belenézek a szemeimbe és olyan mintha nem én lennék hanem más basszus.. :) Szerintem elérünk agyilag egy olyan határt vagy nem tudom minek nevezni aminek köze van az alfa állapothoz.
2010. dec. 22. 23:09
 6/22 Bretso ***** válasza:
55%

Érdekes ezzel szerintem mindenki így van. A megoldásához nem kell agykontroll, sem békanyál, sem szelleműzés, sem átoklevétel, egyáltalán semmi ezocucc. Tanulékonyság nagyon sok dolog függvénye, nálam is előfordul, hogy nem tudok odafigyelni, máskor pedig szárnyalok, ki kell tapasztalni melyek ezek a változók. Figyeld meg magad amikor szárnyalsz, mennyit aludtál, milyen hangulatban vagy, stb. És próbáld ezt mesterségesen létrehozni ha tanulni akarsz. Lányokkal kapcsolatban szerintem szintén sokan végigmegyünk ezen, azt tudom javasolni, hogy maradj nyugodt, gondolja arra, hogy ő is ugyanolyan ember, mint te, vonatkoztass el attól, hogy mennyire szép, stb. ha ez megvan akkor tudod magadat adni.


Javaslom, hogy tanulj meg magadban bízni, ne pedig valami felső hatalomtól várni, hogy megoldja a problémáidat.

2010. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

23:05-ös válaszoló vagyok


Egyébként ezt furcsa érzést legtöbbször akkor érzem, amikor egyedül vagyok, nincsenek mások körülöttem.


De volt olyan is, hogy magyar órán "rámjött" ez a furcsa, nagyon rossz érzés, volt, mikor elalvás előtt.


Nem kell tükörbe néznem ahhoz, hogy ezt érezzem.

2010. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bretso a válaszod! Egyet értek a véleményeddel, ezt a szót kerestem: "szárnyalni", ez a legmegfelelőbb szó a helyzetemhez. Szárnyalni szeretnék reggeltől-estig mind fizikailag mind mentálisan. Azt hittem teljesen egyedül vagyok ezzel a problémával, de ezek szerint szám szerint már ketten vagyunk. Ami nem megy nyugtatott hanem inkább önbizalmat és némi erőt adott.:) A csajos dologhoz még annyit hogy jelenleg nem akar menni. :D
2010. dec. 22. 23:19
 9/22 A kérdező kommentje:
Mindenesetre szerintem a meditációhoz és agykonroll-hoz nagyon közel van amit mondasz.
2010. dec. 22. 23:21
 10/22 Bretso ***** válasza:

Agykontrollt nem ismerem, csak amit az oldal alapján tudok róla. Meditációt azt elfogadom valóban hasznos lehet.


De úgy vagyok vele, hogy egyiket sem űzöm. Ha elhatározod magad, eltervezed mit akarsz, tudod, hogy hogyan lehet azt elérni, akkor nem kell semmilyen külső segítség, hanem saját erőből megcsinálod. Lehet, hogy ez nem megy könnyen (nekem se), de működik.

2010. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!