Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy éreztétek, hogy írtatok...

Úgy éreztétek, hogy írtatok egy jó biosz emeltet és erre óriásit csalódtatok a megoldás láttán? Nálam ez történt.

Figyelt kérdés
Nálam ez történt, úgy jöttem ki, hogy maximum 2-3 pontot vesztek, erre kiderült, hogy legalább húszat. Nem hiszem el, emiatt nem fognak felvenni. :-(
2011. máj. 13. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már ott éreztem, hogy nem lett túl jó. én 70-re tippelem.
2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem a korábbi 85-90% körüli régi érettségikhez képest, h ez pocsék lett. Nekem is olyan 70 egynéhány % lett:( Igazából mindenre számítottam csak arra nem, hogy ennyire kevés embertan lesz.
2011. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. A 85-90% és az orvosi volt a cél, úgy is gondoltam, hogy bőven meglesz. Most 74-et számolok, azért teperek, hogy felhúzzam 80-ra szóbelivel, akkor még van egy minimális esélyem.
2011. máj. 13. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is orvosi volt a cél, konkrétan a sote, de annak már búcsút inthetek. Remélhetőleg azért vidékre felvesznek...:(

Egyébként ha a kémiád jó lett, akkor 80-al is bennt vagy valamelyik vidékin szerintem.

2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére nyelvvizsgából megvan a max. pont és lehet hogy ez fog bejuttatni. No meg ha a bioszt szóbelivel sikerül 80 körülire húznom, 82%-ra lehet, azt számoltam. Mennyire kemény az a biosz szóbeli, akinek már vannak tapasztalatai?
2011. máj. 13. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Nekem van, mivel én másodszorra megyek (ősszel voltam előrehozottan de az nem sikerült). Velem nagyon rendesek voltak a szóbeliztetők! Amit nem tudtam arra rávezettek, amit elrontottam segítettek kijavítani. De a barátnőm máshol volt, őt meg nagyon megszivatták, végül 30 pontot kapott az 50-ből. Szóval ez ember függő.

2011. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj most megijesztettél. :-( Neked 50/50-t adtak? Az írásbeli nehezebb volt mint a mostani? Hogy sikerült? (bocs a sok kérdésért, csak megijedtem most, hogy nem vesznek föl)
2011. máj. 13. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj most megijesztettél. :-( Neked 50/50-t adtak? Az írásbeli nehezebb volt mint a mostani? Hogy sikerült? (bocs a sok kérdésért, csak megijedtem most, hogy nem vesznek föl)


nekem 48-at adtak, de teljesen jogos volt az a 2 pont!

Nem tudom, hogy nehezebb volt-e, sokak szerint nem, de nekem nehezebb volt, mert nem volt benne embertan. És ez nagyon betett:( Én 76-ot számoltam magamnak, és van egy 92-es kémia közepem tavalyról. De számolom a pontjaim és sajna nem lesz elég sotéra. Ráadásul ha a szóbelim nem sikerül, akkor a vidékért is imádkozhatok:S


Amúgy ne törd ezen a fejed, hogy mi lesz szóbelin! Kezdj el tanulni rá (én jövőhét közepén nekiállok) és ha látják h tudsz akkor nem fognak szívatni. A barátnőm nem egy észlény, és ezt valószínűleg a vizsgáztatók is látták:)

2011. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!