Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye ti is úgy éreztétek...

Ugye ti is úgy éreztétek szóbeli előtt, hogy nem tudtok semmit?

Figyelt kérdés
Holnap szóbeli és nagyon félek.
2010. jún. 21. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, de rohadt jól sikerült:D sok sikert
2010. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,én is így éreztem.Nyugi nem lesz semmi baj.Hajrá,szorítok.
2010. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert, én holnapután megyek, úgy érzem semmit nem tudok, pedig kitanultam a belem is! Reménykedem, hogy sikerül, mert az írásbelim nagyon elszúrtam. :-(

SOK-SOK-SOK SIKERT, és kívánom, hogy azt a tételt húzd, amit a legjobban tudsz! :-D

2010. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, én is kitanultam a belem, úgyhogy remélem sikerül :D
2010. jún. 21. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szóbeli előtt már nem foglalkoztam azzal, hogy mit tudok. Tetris volt a kezemben, azt nyomkodtam.
2010. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden vizsga előtt úgy érzem, hogy nem tudok semmit. De elő szokott jönni:D Szóval nyugi.
2010. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet egyáltalán nem éreztem.
2010. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, azt mondják, hogy ez az érzés jót jelent, persze csak akkor, ha amúgy megtanultad az összes tételt!

Ha nem tanultál, akkor az az érzés nem jelent jót, mert akkor tényleg nem tudsz semmit!

19/L

2010. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok ember ezt érzi, ha tanult, ha nem. De ha emberséges tanáraid vannak és segítőkészek, akkor nincs mitől félni! Légy magabiztos, mosolyogj és nyert ügyed van! :D
2010. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ma szóbeliztem és a vizsga előtti percekben teljesen úgy éreztem, hogy üres a fejem és nem tudok semmit. (Pedig 1 hónapig tanultam előtte és mindent alaposan megtanultam)

Ez szerintem természetes érzés, viszont elég zavaró is tud lenni :D

Mikor már ki kell dolgoznod a tételt, minden beugrik ;)

2010. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!