Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Évismétlők? Kellemetlenül...

Évismétlők? Kellemetlenül éreztétek magatokat amikor megbuktatok pótvizsgán és újra kellett járnotok azt az évet?

Figyelt kérdés
Főleg a középiskolások véleménye érdekelne.
2011. aug. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár én anno nem megbuktam, hanem betegség miatt sokat hiányoztam, de akkor is szégyelltem magam, amikor évet kellett ismételnem. Annyira,hogy az első napról el is lógtam. Aztán másnap reggel az osztályfőnök eljött értem! Hogy biztos bemenjek!:) Mondta,hogy tudja az osztály,hogy miért fogok hozzájuk járni!

Nem is volt gond utána!

2011. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én augusztus végén megy pótvizsgázni, remélem meglesz :) De erre én is kíváncsi vagyok, mert én nagyon kellemetlenül érezném magam... az is lehet, hogy sulit váltanák :(
2011. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 tantárgyból fogok pótvizsgázni de nagyon félek. Belegondoltam már abba is,mi lesz ha megbukok (pedig tanulok,de ettől függetlenül megbukhatok).


Várom még a válaszokat!!

2011. aug. 3. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
1 tárgy? Na ne. Kb. 100 oldalt kell megtanulnod, van rá 1 hónapod.
2011. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen 100 oldal? matekból? van az 250 is:) és nincs 1 hónapom,20-25-e körül vizsga!
2011. aug. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!