Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A nagyfőnök (közoktatás)...

A nagyfőnök (közoktatás) felkért egy középvezetői állásra, szeretné, ha elvállalnám. Közben ma hallottam, hogy pályázatot írnak ki ugyanerre státuszra. Kellemetlenül érzem magam. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeretné, ha te töltenéd be az állást, ugyanakkor hogyha nem vállalnád el, akkor felvesz mást, ehhez viszont pályázni kell. Nyilván a te munkádat már ismeri annyira, hogy szerinte te alkalmas lennél, másét nem... persze ez csak tipp.
2011. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg elismeri a munkámat, örülnék, ha úgy gondolkozna, ahogy írtad:)
2011. máj. 27. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
a főnök valszeg téged akar a pozícióba. de mivel "jogilag" pályázatot is ki kell írni, ezért kiírja, és majd elintézi hogy a tiéd legyen a "nyerő"
2011. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben szeretnéd elvállalni a munkát, minél előbb jelezd felé, és szerintem ő elfogja mondani a további lépéseket, hogy mit is kéne tenned. Sajnos vagy nem sajnos a legtöbb állás amire pályázni kell így dől el, örülj hogy most pont te vagy a kivételezett helyzetben, és ne érezd magad furcsán. Lehet hogy kérni fogja, hogy pályázz te is, már csak azért hogy a dolgok hivatalosan menjenek, de nyilván ha megkért vállald, elég nagy valószínűséggel te fogsz nyerőként kijönni. Első voltam
2011. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. máj. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!