Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éreztétek, hogy nem tanultok...

Éreztétek, hogy nem tanultok eleget, pedig mindent megtettek?

Figyelt kérdés
szesszió van...beosztottam a hónapot, hogy minden tantárgyból tanulok egy kicsit. Majdnem egész nap csak tanulok, de mégis úgy érzem, hogy nem elég.
2010. jún. 12. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális jelenség, pontosan így voltam az egyetemen (orvosit végeztem). Amikor már túl van tanulva az anyag, mindenki úgy érzi, hogy "nem tud semmit". Ha magadba nézel, ezt reálisan meg lehet különböztetni a "szűz anyag típusú nem tudok semmit"-től. Ne aggódj, Te megtettél mindent, a szerencsére meg úgysem vagyunk befolyással, nyugodt lehet a lelkiismereted.
2010. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így vagyok vele. Rengeteget tanulok, de néha olyan érzésem van, hogy semmit nem tudok és sötét vagyok.
2010. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!