Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem sikerül az üzenés. Mit...

Nem sikerül az üzenés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beprogramozom, hogy üzenni szeretnék, és éjszaka akkor akarok felébredni, amikor a legbefolyásosabb állapotban van. De nem ébredek fel! Mit tegyek?
2010. szept. 24. 09:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egyébként Figyelj oda a gondolataidra, de nagyon.

Én vettem észre halvány ködös gondolatokat, amiket ki sem mondtam, de mégis olyan volt mint ha azt tettem volna.Nem tudom elég jól leírni...ez ám valakinek ismerős?

bocsh fáradt vagyok majd még próbálkozom

2010. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Persze hogy ismerős! Sőt! Akinek nem ismerős az még nem ismeri önmagát vagy hihetetlen szerencse folytán csak pozitív gondolatai vannak...


Arról van szó, hogy két véglete van a gondolatainknak: vannak egyrészt a tudatos, világos gondolataink, amelyek nagyon egyértelműek és akaratunkkal tökéletesen irányíthatjuk őket. A másik véglet pedig a tökéletesen automatikus, tökéletesen észrevétlen gondolatok, amelyek tudat alatt futnak, és ezeket csak onnan gyanítjuk általában hogy léteznek, hogy nem úgy cselekszünk, nem olyan érzéseink vannak mint amelyek a tudatos, megfigyelhető gondolatainkból következnének. És e két véglet között folyamatos az átmenet.


Ennek az egész agykontroll meg meg pozitív gondolkodás nézetnek az a lényege szerintem, hogy addig erőltessük az akaratos tudatos gondolatainkat pozitívvá, a célra irányulóvá, amíg meg nem "fertőzik" a sokkal nagyobb erejű tudattalan gondolatainkat. Amint a tudattalan gondolataink a célra irányulnak, onnantól van hite az embernek, onnantól indulnak be a sorozatos véletlenek...

2010. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
en magamtol felebredek..egyebkent mukodik..mar kislany koromban is mukodott, es valahogy mindenfele programozas nelkul sikerul. Es ha vki nekem uzen, akkor en is felebredek (letesztelve). Nagyon jo dolog,misztikus.Bar nem igazan tudom felhasznalni, max megnyugtatni valakit, szeretettel uzenni. Ezaltal sajat magunk is megnyugszunk, de valojaban sikereket en ezzel (munka, penz stb teren) en meg nem ertem el, es sztem nem is a legmegfelelobb modja. De azert lehet kiprobalom, uzenni egy munkaltatonak, hogy alkalmazzon engem:)
2010. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!