Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem sikerül az üzenés. Mit...

Nem sikerül az üzenés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beprogramozom, hogy üzenni szeretnék, és éjszaka akkor akarok felébredni, amikor a legbefolyásosabb állapotban van. De nem ébredek fel! Mit tegyek?
2010. szept. 24. 09:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azoknak ezt nem is tudom elmagyarázni, akik nem végeztek agykontroll tanfolyamot. De a kérdésemet egyébként is nekik tettem fel, és köszönöm szépen, de nem vagyok kíváncsi a negatív megjegyzésekre!
2010. szept. 24. 14:57
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Ja hát igen, ilyen kérdéseket nem is gyakorin kell megkérdezni, mert beugatnak érte.


Én végeztem tanfolyamot, nekem csak nagyon sokára ment az éjszaka felébredés akármilyen technikával. Eleinte próbálj egy konkrét időpontot (akár reggel, az óracsörgés előtt 10 perccel - de azért tényleg legyen óra beállítva, el ne aludj) programozni, és ha az megy, akkor térj át az ilyenekre

2010. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kérdező agykontrollozik. Pedig ha jól csinálod fel kell, hogy ébredj a programozott időben.
2010. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az első pár alkalomban sikerült is felkelnem, és tökéletesen működött is az üzenés. Aztán egyszer nem, és azóta egyszer sem sikerül felébrednem. :S
2010. szept. 24. 21:06
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, nekem a hapsi úgy tanította, amikor én voltam, (Nem is olyan régen, és tök jó volt.:P) hogy ha valami nem sikerül, akkor programozd magad elmetükre technikával. Pl elképzeled, hogy fel tudsz ébredni, és az üzenés is sikeres.:)
2010. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom. :)
2010. szept. 25. 11:11
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy légy határozottabb, vagy ne kérj tőle butaságokat. A legbefolyásosabb állapotodba akkor jutsz el amikor szeretnél. Például Bruce Lee 20 éven át folyamatosan edzett, ebből állt az élete, de mégsem "alpha" szinten kérte ezt a tudatalattiától. Meg ez nem arra van kitalálva, hogy játszadozz vele...

Amúgy mért szeretnél a "legbefolyásosabb" állapotodban felébredni? Mert ha csak valami komolytalan dolog miatt akkor szinte biztos, hogy azt válaszolja,-Áh ez nem fontos inkább rendezgetem életem során szerzett élményeinket.


Ez lehet kicsit sértő lesz, de azért gondolkodj el rajta:

A tévé tele van reklámokkal, meg topshop-os csúcsminőségű késekkel. Ezeket is megveszed? Ha jól emlékszem az agykontrollos oldalakra, ki volt írva, hogy Itt Az Idő - Megvalósíthatod Az Álmaidat - Tanuld meg Felhasználni a Tudatalattid HATALMÁT! Nem ismerős? Ez a tökéletes topshop-os kés akár a szöget is elvágja!(minek???)

Legvégül pedig ugye ezt a kérdést nem kéne feltenned, ha az agykontroll lenne a megoldás minden problémádra az életben. Azt sem mondhatod, hogy kezdő vagy mert elvégeztél egy több ezer forintos tanfolyamot...

Olvasgass kutass az interneten és beszélj más emberekkel amennyivel lehet.

Én is ennél kezdtem, csak nem álltam le vele. És magyarul sajnos szinte nincs olyan oldal amin hasznos dolgokat is olvashatnál. Magyar emberek akik ebben a tekintetben Profik sincsenek. Ha majd látsz egy ehhez hasonlót, fel fogod ismerni arról, hogy Nem kér 15000forintot egy kezelésre, vagy tanfolyamra.


Neked Kényelmes ez az agykontrollos rendszer? Mert Nyugodtan átszabhatod a saját ízlésedre, vagy stílusodra.

A mutató és a hüvelykujjad összetételére nincs szükség.

Te, vagy ha úgy tetszik a tudatalattid, hozzá fog szokni, hogy lelassuljon, befogadóvá váljon, amikor csak lefekszel, vagy lazítasz egy kicsit. A nagy fekete monitor pedig csak megnehezíti a dolgodat...Még egy dolog amit el kell képzelj, aztán meg kell, hogy tartsd és majd arra jöhetnek a képek...Nem egyszerűbb azonnal elképzelni valamit? Van még egy csomó ötletem és írhatnék egy könyvet is akár ide, de szerintem felesleges mert már mások megtették...Keresgélj az interneten (nem a wikipédiában)és gyűjts össze számodra szimpatikus dolgokat, majd építsd be őket a saját rendszeredbe.

A Youtube-on nagyon sok jó 10 perces videó-t lehet találni

Próbálj ki néhányat.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, azért nem megy, mert a programozás, ahogy tanultad, csak egy eszköz mellyel elhitetheted magaddal, hogy jó lesz ha felébredsz abban az állapotban. Felesleges elmondani százszor, hogy felkelek abban a szent percben...Még csak ki sem kell mondanod, hogy sikerüljön, csak akard. Ebben az esetben a válasza az lesz, hogy jó megér egy próbát!


!Dióhéjban! ennyi, remélem segítettem és nem ellened beszéltem, hanem azok ellen akik 15000forintért még erre sem képesek megtanítani.

Sok sikert és gyakorolj! 15/fiú

2010. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És a tudatalattid nem egy tőled különálló dolog és nem az eszközöd, viszont lehet a legjobb barátod is
2010. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm szépen hogy ennyi időt szántál rá, hogy leírd ezt nekem. :) Nagyon hasznos volt! :)

Természetesen nem mindent használok a tanfolyamból, és vannak saját bevett dolgaim is. Most éppen agykontrollos CD-ket szoktam hallgatni, és van ami tetszik benne, csak nagyon rövid, alig vannak benne pozitív állítások. A youtubos tippet köszönöm, majd megnézem, hátha találok valami olyat ami bejön.

Az üzenéssel kapcsolatban pedig annyit, hogy több embernek is próbáltam üzenni (persze külön, külön) és ugye egyik éjszaka sem sikerült a felébredés. Azzal nincs problémám, hogy hülyeséget üzennék, és arra kérném hogy álljon fejre :) , nem erről van szó.

2010. szept. 27. 19:27
 20/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egyesek ezt úgy oldják meg, hogy nem is akarnak felébredni a megfelelő időpontban :) Annyi az egész, hogy képzeletben megírod az üzeneted amikor ráérsz, lehet e-mail, lehet hangposta, vagy videoüzenet, amit az agyad bevesz. Szóval elkészíted az üzeneted, és elküldöd a célszemélynek. És közben kimondod magadban, arra koncentrálsz, hogy akkor fogja ezt az üzenetet elolvasni, amikor a legfogékonyabb állapotban van rá. Másik verzió ha miután megírod az üzeneted, a tudatalattid kéred meg, hogy akkor küldje el, amikor éppen fogékony az illető.
2010. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!