Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerül? Bővebben lent!

Miért nem sikerül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Gyakorlom a tudatos álmodást. Már a célegyenesben vagyok, felteszem magamnak a kritikus kérdést: ébren vagyok, vagy álmodok? Nekiállok vizsgálni a környzetet, de csak olyan alapvető kérdést teszek fel, hogy milyenek a hangok, mik történtek 10 perccel ezelött. Pedig ébren a kérdéseimhez mindig práosítok valamit, ami tuti csak álmomban sikerülhet, mint pl. hogy átnyomom a kezeim egymáson. Mivel tudnám még magamba súlykolni, hogy megtegyem álmomban is? Bocsi a bő terjedelmért, de máshogy nem értettetek volna.
2010. aug. 24. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is akarok iylet :O
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írj egy privát mail-t, megbeszéljük.:)
2010. aug. 24. 17:01
 3/8 anonim válasza:

Hát a szokásos: gyakorolni kell, naponta 10x megkérdezni, sőt többször is...

sajna én nem vagyok elég kitartó és egy hét után mindig leállok. de sikerült már a tudatos álmodás többször is. Tényleg durva, gyakorlatilag Istenként teremtesz magadnak egy világot amiben bármit megváltoztathatsz.:) első alkalommal hajnal kettőkor midnenkinek elkezdtem telefonba újságolni.... hát kaptam anyázást:D

2010. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csodálkozol?:D
2010. aug. 27. 12:30
 5/8 anonim válasza:
Én is akarok ilyesmit. O_O
2010. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor Te is írj nekem egy privát e-mailt:D
2010. aug. 27. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni,csak csinálni a valóságtesztet minél gyakrabban.

Am ezt a kérdést miért raktad az ezoteriába?

2010. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rossz helyre tettem?:O Hova kellett volna?
2010. aug. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!