Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha odaírom a kérdéshez hogy...

Ha odaírom a kérdéshez hogy hitetlenkedők ne írjanak akkor míért nembírják ki hogy ne hujjogjanak le mást?

Figyelt kérdés
ez a perverziójuk? miért kell mást basztatni? milyen vágyat érez az ilyen hogy olyan kérdéseketm olvasgat amibem kicsitse hisz?
2010. júl. 13. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Mi volt a kérdésed?
2010. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Velem ugyanezt csinálják..xd..ki kell röhögni őket.Korlátolt emberek,akik itt akarnak kitűnni...Örülök,hogy nem vagyok olyan seg*fej,mint ők
2010. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Sok ember szórakozásból jár ide. Sokan meg azért mennek az ezotéria kategóriába, hogy leszólják azokat, akik ebben hisznek, pedig az ezoterikus tanokat ismerő személyek sem mennek a vallásba kötekedni. Sokaknak meg felkérés a táncra, ha azt látja, hogy "akik nem hisznek, ne írjanak!".
2010. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
most nemkérdeztem de már beteges amit művelnek ezek a kötekedö alakok.
2010. júl. 13. 09:11
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Amikor meglátom a kérdés után, hogy csak értelmes választ várok vagy amit te is írtál h hitetlenkedők neírjanak; ellen állhatatlan vágyat érzek aziránt, hogy válaszoljak a kérdésre a saját stílusomban :)
2010. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És arra nem érzel ellen állhatatlan(xd) vágyat,hogy megtanulj helyesen írni?
2010. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
csinálni kéne ilyen "elterelő" kérdést a tahóknak . azt ott ellennének amíg az értelmesek értelmes válaszokat adnak.
2010. júl. 13. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
A legtöbb kérdéscsoportban vannak ilyenek, sajnos az ezoterikában még több is :S K@káld le őket jó magasról, had pattogjanak és mosolyogd meg őket magadban. Sokan még nagyon kevesek hozzá, hogy megértsék, nem csak az létezik, amiről az iskolában tanultak.
2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:
42%

Vegyél már csöppet vissza az arcodból kérdező!!! azért, mert valaki nem hisz az ezoterikában, még nem tahó... Veled ellentétben, aki itt tahózik... Persze vannak az ellenzők között is bunkók, ezt én is belátom... De én pl csak segíteni szeretnék... Nem feltétlen vagyok hívő, vagy a -ti egyébként téves szóhasználatotokkal szkeptikus- Pl az Ufók, és ufopnauták oké... De szellemek, boszorkányok, vámpírok... Ráadásul jónéhány kérdésben rá lehet ismerni az akkor elmult feti film+ premierekre is... Vagy csak nekem tűnt fel, hogy az underworld után megszaporodtak a vámpíros kérdések... És folytathatnánk visszamenőleg is... Ráadásul néha ti nem értitek a poént sem...

Aztán mit lehet írni egy olyan kérdezőnek, akinek az a baja, hogy egy szellem üldözi, és már vagy 3 napja nem alszik, retteg, és minden baja van... Hát tutira nem azt, hogy igen vannak, és rettegj tovább, vagy hívj valami szélhámost, aki majd jön síppal, dobbal, nádihagedűvel, ingával és sószóróval, és egy bizonyos összegért elkergeti a szellemet... Sokkal egyszerűbb megnyugtatni, és elmondani neki, hogy csak a képzelete tréfálta meg, meg hogy ne nézzen ennyi buta filmet...

De elkalandoztam... De remélem érted, hogy mit akarok vele mondani... Meg talán egy kicsit szerényebben!!!

2010. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Én nem értem, minek kell egyáltalán kiírni ilyeneket. Annyi olyat látok, hogy "csak normális válaszokat" stb. Teljesen fölösleges kiírni. Aki kötekedni akar, azt ez nem fogja visszatartani, aki meg normálisan akar válaszolni, attól nem kell külön kérni. Ha zavar egy válasz, már lehet jelenteni a moderátornak.
2010. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!