Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha odaírom a kérdéshez hogy...

Ha odaírom a kérdéshez hogy hitetlenkedők ne írjanak akkor míért nembírják ki hogy ne hujjogjanak le mást?

Figyelt kérdés
ez a perverziójuk? miért kell mást basztatni? milyen vágyat érez az ilyen hogy olyan kérdéseketm olvasgat amibem kicsitse hisz?
2010. júl. 13. 08:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

idetalált egy...


mégegyszer leírom mert a primitív nemképes felfogni. nem kötelező válaszolni ha csak olyat tudsz írni amit kérnek hogy ne. nemhiszek az ezotériában de mégsem szólogatok be. mert nem kötelező! menj el orvoshoz és mondd el hogy vágyat érzel hogy az ellenkezőjét csináld mint amit szépen kérnek. egyszerűen átsiklanál a kérdés felett ha nemérdekel és ennyi. mindenkinek jobb! legalábbis a kérdezőnek.

2010. júl. 13. 10:04
 12/17 BlackSword ***** válasza:
18%
Mi van??? Nem birod az ellenvéleményt??? Szerintem neked kellene orvoshoz fordulnod azzal a panasszal, hogy "Van aki nekem ellent merészel mondani, és nem hajlandó elismerni, hogy csak nekem lehet igazam"... És ráadásul itt most nezoterikát írtál, hanem arra irányul a kérdés, hogy miért írnak ide azok, akik nem hisznek az ilyenekben... Tehát arra kerestél válasz, és nem arra, hogy az ezoterika igaz, vagy sem... Legalább a kérdés témájánál maradnál... Te vagy a primitív kérdező, mert csak anyázás céljából írtad ki a kérdést is...
2010. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
senkit nem anyáztam. hol olvastál ilyet te nagyon okos? olyat állitasz amiről szó se volt.
2010. júl. 13. 11:52
 14/17 A kérdező kommentje:
és szerintem érthető hogy ha az ezotéria rovatot nézem akkor azért mert arra vagyok kiváncsi. nem arra hogy más hogy tud kinevetni, lehujjogni, kifigurázni mást aki ráadásul lehet hogy nemhülyeséget írt. ha ennyire nem hisz valaki az ilyen dolgokban akkor nemértem miért ezt a rovatot olvassa. hogy felvilágosítsom bennünket akik olyan hülyék vagyunk hogy kötekedés nélkül válaszolgatunk 1más kérdéseire? nemhiszem hogy azokkal van a baj akik normálisan kötekedés nélkül elvannak itt!!!!! ugye!
2010. júl. 13. 12:04
 15/17 BlackSword ***** válasza:
8%

Ja iden, a "te nagyokos", meg "primitív" ha nem anyázás, akkor is szapulás... Sorry, hogy nem a megfelelő szinonímát használtam...

Ez meg a másik... Mi a fészkes fenéből gondolod, azt, ha valéaki ellenvéleményt ír, hogy az már hülyének néz... Szerintem a "nyugodj meg, szellemek nincsenek" nem egtyenlő azzal, hogy "hülye vagy, mit kézelődsz már!!!" Van akinél igen -azokat most had ne véleményezzem- ,de a legtöbbeknél -az értelmeseknél- nem... Nem ítélkezhetsz általánosan mindenki felett, még ha veled nem is ért egyet... Az ember individium (egéniség)... Nem általánosíthatsz tömör mondatokban, mert mindenki egyedi...

2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4%
Úristen, kérdező, meg ne halj ebben a nagy dilemmában! Remélem túl éled! Szorítok.
2010. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 09:14-->> ha gyorsan gépelek akk nem mindig írok hejesen. ( ez már szándékos :) )
2010. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!