Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mik lennének a negatív hatásai...

Mik lennének a negatív hatásai annak, ha a Földön mindenki vegán lenne?

Figyelt kérdés
Bármilyen értelemben, de főleg a környezetre gyakorolt esetleges negatív hatására lennék kíváncsi.

2019. máj. 17. 15:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem tartom tisztességesnek hogy alaptalanul vádaskodsz.
2019. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
44%
A világ mezőgazdaságának a 70%-a csakis a húsipar kiszolgálásáért létezik, újra erdősíthetőek lennének területek, gyakorlatilag még azt is ellensújozhatná, hogy amíg nincs jobb, addig fosszílis üzemanyaggal oldjuk meg, hogy mindenkinek legyen mit ennie... Az üvegházhatasú gázok javarészéért szintén a húsipar a felelős... Én 10 eve vagyok 100%növényevő, régen 145kg voltam, lélegezni is alig bírtam... Most 80kg vagyok és maratonokat futok...
2019. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!