Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Már baba koromtol vega vagyok...

Már baba koromtol vega vagyok most mar nagyon unom az egeszt de félek megkostolni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 20:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi köze van a vegaságnak a csajozáshoz?
2016. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Csabx válasza:

#11

Gondolom a legtöbb kis csaj hülyének nézi a vegásokat. Ezért nincs barátnője...

2016. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Pffff, szánalom ez a világ. Ne foglalkozz azokkal a csajokkal akik hülyének néznek emiatt. Te gondolkodsz jól, nem õk. Ez rájuk nézve szégyen. :P
2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8as, ha eszik szalámit, akkor nem vega..
2016. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Fincsi

[link]

2016. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Sonkával kezd, akármelyikkel. Lehet, nem is fogod érezni, hogy mit eszel. Én például úgy ettem a májat, vesét, szívet gyerekkoromban a húslevesben, hogy igazán fel sem fogtam, hogy állat belső szervét eszem... Vese leves=nagyon finom. :))
2016. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

szalámit semmi esetben sem javasolnám, hát még a sertés és marhahúst!

Kezdd csirkemellel, pulykával. A szervezeted sincs még hozzászokva - át kell állnia a gyomrodnak is.

2016. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
#14-es: pár évente egyszer, ha eszik belőle, és akkor sem egy rúdnyit természetesen. Azonkívül semmilyen húst nem eszik, mert mint említettem, kihányja.
2016. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megkóstóltam a virslit és nagyon tetszett !🍔
2016. márc. 4. 19:37
 20/20 anonim ***** válasza:

Megkostóltad a virslit akkor most nézd meg vimeon hogy készül a virsli :D Az egész állatot egy az egyben bedobják a darálóba +víz.


Egyébknént meg szánalmas vagy ha ezt azért "unod" mert nem lehet vele csajozni . Hát bekaphatja az a csaj akivel csak a szemetet lehet enni ,ő majd megsatnyul és megdöglik a soh húsipari szeméttől.


Én is csatlakozom a hozzászólóhoz mit meg nem adnék mostani fejjel hogy ha soha nem etettek volna azzal a szeméttel igaz a 80-90es évek nyomorában szüleim meg sem engedhették volna hogy vegetáriánusra neveljenek.Fehérkenyér,vaj,parízer,csapvízből tea volt egy átlagos család élelmezési repertoárja.A szükséges B12 vitamint sem lehetett volna beszerezni .


Én azt mondom ha unod az azért van mert rosszul csinálod vagy nagyon nem értesz az evéshez ,biztos mindig ugyan azt a három dolgot eszed amúgy kizárt hogy megunjad.

2016. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!