Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Már baba koromtol vega vagyok...

Már baba koromtol vega vagyok most mar nagyon unom az egeszt de félek megkostolni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Először csak kóstolgasd, mielőtt rátérsz a normális húsevésre.
2016. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Szegényke, már anyatejhez sem jutottál hozzá....
2016. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
11%
Már baba korodtól vega vagy,most már nagyon unod az egészet,de félsz megkóstolni.
2016. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem örülj neki, hogy vegának neveltek ;) Mit meg nem adtam volna ezért! Ma már szerencsére teljesen vegán lettem :)
2016. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Én voltam vega és nem vega is. Jó, hát akarnak remek húsok, de szerintem olyan iszonyú sokat nem vesztettél. De miért unod? Annyi mindent ehetsz! Ha sima bolti húsokat nézünk, akkor sokkal jobbakat azoknál, de lehet, hogy ez csak az én ízlésem... Bár nem hiszem. Sokszor olvastam már, hogy a húsnak nincs íze, úgyhogy vannak egyedek, akik még sosem ettek igazi húst. Jobban járnának nélküle, annyi ételnek van jó íze...
2016. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

kezdetnek vegyél valami jobb féle szalámi szeleteket vagy felvágottat, és edd meg :D pl. pick szalámi, sága selyemsonka vagy valami, ami tényleg finom, és nem szerzel rossz élményt

aztán ha az ízlik, áttérhetsz durvább dolgokra, először csirkemellet próbálj, aztán jöhet a sertés pl. húsleves, pörkölt, töltött káposzta, rántott hús, szóval a fokozatosságon a hangsúly :)


húú de éhes lettem...

2016. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy ismerős kisfiú tíz éves korában kóstolta meg a húst. Első néhány alkalommal mindig rosszul lett tőle, pluszban hányt is. Hogy többször is próbálkozott-e még, nem tudom. Tehát ha meg is kóstolod, csak óvatosan.
2016. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Egyik vega barátom, aki csak nagyon kicsi korában evett utoljára húst, mesélte, hogy egyszer a haverjai "viccből" olyat etettek vele, amiben mégis volt hús, és kihányta, pedig nem is tudott róla. Viszont nagyon ritkán eszik szalámit és kolbászt, attól nincs baja.
2016. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek . Probalkozni fogok de csak lassankent
2016. febr. 6. 19:49
 10/20 A kérdező kommentje:
most mar 14 vagzok es sokszor kerultem mar kinoshelyzetekbe es igy csajozni is nehezebb. ;-)
2016. febr. 6. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!