Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért feltételezik egyesek a...

Miért feltételezik egyesek a vegetáriánus étrendre, hogy egészségtelen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira egészséges akkor miért marad el a vegetáriánus nők mentruációja?
2015. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Ez akkor fordul elő, ha az ember sokat fogy. Ez pedig nem vegaságfüggő, nem a hús elhagyása az oka. Vegetáriánusként is táplálkozhat valaki egyoldalúan, vagy keveset, de egészségesen, változatosan is. Nem lehet általánosítani.
2015. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
19%
azért mert normális ember húst is eszik!!!!!!!!!!!
2015. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 idegen.1 válasza:
71%

Kannibál úr!

Tessék már megmondani mi a "normális" és mihez/kihez képest?

Egyre több meleg van,sőt törvényekkel támogatott melegek.

Ha többen lesznek mint a ma normálisnak elfogadott Nő-Férfi kapcsolat akkor onnantól kezdve az a normális?

2015. febr. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

2015-02-02 01:48


Én vega vagyok, és rendesen menstruálok. A vega étrend, ha van benne változatosság (márpedig meg lehet oldani), igenis egészséges lehet! A leleteim rendben, fittebb vagyok mint 18 évesen. Nem vagyok se elhízott, se kórosan sovány.


Tehát megbukott az elméletetek, kedves azembermindenevő-elméletet szajkózók.


31N

2016. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Tom Benko ***** válasza:
55%
@25: Miért is bukott meg? Az ember ugyanis mindenevő. Az, hogy neked jók a leleteid, nem jelent semmit, a szervezet ugyanis meglehetősen egyedi.
2016. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan valóban mindenevő az ember, viszont a húsevésből nagyon kevés haszna van és a vegetáriánus életmód még teljesen rendben van. Na a vegán életmód az, ami már tényleg túlságosan egyoldalú és odafigyelést igényel.
aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Vegán ismerősöm rendszeresen panaszkodik, hogy fáj a gyomra.
aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Tom Benko ***** válasza:
@27: A húsevésből rengeteg energiát nyerünk. Ez egyébként a fő probléma is, ezért is célszerű az étrendünket az életmódunkhoz igazítani. Fizikai munkásoknak több hús kell, irodai munkához inkább zöldségek. De egyoldalúan csak az egyikre ráállni nem szerencsés. A vegán ismerősöd gyomra meg bármitől fájhat, ez így irreleváns.
aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!