Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért feltételezik egyesek a...

Miért feltételezik egyesek a vegetáriánus étrendre, hogy egészségtelen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 22:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
62%

Az ember nem csimpánz.


Biológiailag elég sok mindenre van lehetőségünk, mégsem kötelességünk mindent elfogyasztani, ami az utunkba akad.

2015. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
45%
Mert nincs benne HÚS!
2015. jan. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
20%
Ne legyél vegetáriánus.A hús az a legfontosabb az ad energiát. Ha már nem akarsz húst enni csináld okosan van s tévében egy sorozat hogx "Osmine gatyába ráz" ő mondja mindig, hogy hal saláta viz akkor így táplálkozz ha halat eszel már az megfelelő fehérje és zsírok bevitele a saláta az meg nyúl kaja de sokan szeretik énis imádom egyfolytába ezt eszem. A víz meg az a legjobb folyadék ajánlom a szentkiráji normál 1.5l vizet. Normál alatt a flakonra gondolok aminek ilyen sima flakonja van nem az amit mostanába adnak hogy teteje kerek alul meg egy gula vagy mi. tehát vissza térve ne legyél vega. Maximum fél vega hús kell de akkor ha nem akarsz enni húst egyél heti 2szer az is jobb mint a semmi. De megfogod látni hogy nem lessz annyi energiád a sok zöldségből és mint sokan írták éhes leszel és akkor 2választás vagy hús vagy kenyér és valószínű hogy a kenyeret fogod választani =hízás.!!!
2015. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
35%
Mert az
2015. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Tom Benko ***** válasza:
45%

Attól függ, mennyire vagy vega. Ha teljesen elvet minden állati eredetű táplálékot, akkor egyoldalú táplálkozás okozta bajai lesznek, egyébként kevéséé okoz problémát.

@11: Valóban, az ember nem csimpánz, de elenyésző a különbség.

2015. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 idegen.1 válasza:
58%

Nagyon jó a kérdés!

Feltételezem,hogy a mai „tömegtermelésben”gyártott zöldség gyümölcs nem ugyanolyan mint a természetesen fejlődő.

A húsimádók többsége viszont nem annyira lenne húsimádó ha neki kéne elkapni és legyilkoni,feldolgozni az állatot.Csomagolva,szeletelve más:nem kell végiggondolni…ez csak egy szál kolbász

2015. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Tom Benko ***** válasza:
0%
@idegen.1: Én láttam már tyúkot, kacsát, disznót élőben levágni, azóta is szeretem a húst. Az érv hibás...
2015. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 idegen.1 válasza:
53%

Láttál már???...az nem ugyanaz mintha neked kéne ölni és aztán jókat falatozni.Érdekes mert ez természetellenes,ugyanakkor természetes is.(éhes vagy és nincs más választásod:akkor ölj)

Ne értsd félre,én is eszem húst csak belegondoltam abba,hogy a vegetáriánus kontra húsevő kérdés mélyebben gyökeredzik.

Még mindig hibás az érv?

2015. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Tom Benko ***** válasza:
0%
A disznónál megvolt a szakember, a pulyka nyakát én vágtam el baltával. Igen, hibás.
2015. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 idegen.1 válasza:
55%

A vegetáriánus étkezés nekem szimpatikus.Lelkileg egészségesebb mint,életet kioltani sajátkezűleg,vagy kioltatni szakemberrel.

A lélek egészsége a test és a lélek harmóniája!

2015. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!