Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit egyek ha vegetáriánus...

Mit egyek ha vegetáriánus akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jól lefogyni, 152 cm vagyok és 90 kiló ami sok és nem azért akarom ezt, mert sajnálom az állatokat, hanem mert én fogyni akarok, mit csináljak?
2010. szept. 26. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A hús, amit nem szándékozol enni, nem hizlal (én legalábbis semmit nem hízok tőle)

Ellenben a vegáknak:

-süti

-csoki

-édes tészták

-majonézben tocsogó "saláták"

-torta

-zsíros sajtok

-csipsz, cukros üdítők...


Ha ez a vegák szerint egészséges, mert húsmentes, ám egyék...

2010. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért is hízhatsz, mert csak napi egyszer eszel. Napi 5x kéne kicsit enned. Most lehet , hogy amit megeszel, az nagy adag és azt rögtön zsír formájába elraktározza a szervezet.

Ne legyél vega, nem éri meg. Az ősember étrendjében is volt hús, ez alap, a fehérlisztes dolgokat és a cukrot kerüld, de nagyon. Testmozgás sem ártana. www.tatarekrezso.hu

Itt nézd meg a 10 perces videokat és használd!!! Én 4 kilót fogytam tőle 22 hónap alatt.

2010. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
...mármint 2 hónapot akartam írni..:-)
2010. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
első! mi bajod az írásával????! a kérdsében nem is hibázott, te barom!
2010. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia!


Én 5 éve vegetariánus vagyok és azt tudnám tanácsolni, hogy vegyél a témával kapcsolatos könyveket és érdeklődj utána miket ehetsz ha vega akarsz lenni. Tényleg nem fogyókúra a vegetárius életmód, de lehet vele fogyni úgy is, hogy egészséges maradsz és nem is kell koplalnod.

Kezdésnek ajánlani tudom a főzelékeket gabonából készült fasírtokkal, zöldségleveseket, barna rizses ételeket, salátákat friss zöldségekkel. Szerintem kevés tejterméket és cukrot fogyassz ha meg bírod állni. Este 6 után próbálj nagyon keveset vagy nem enni. Ilyenkor jól jön egy pohár meleg tea pl.Ha húst választod akkor szerintem a háztáji szárnyas és a hal ami még elfogadható szerintem. Hangsúlyozom ezek csak példák és nem étrendi tanácsok! Nézz mindenképp utána a témának.


Üdv

2010. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1909! Ez a kerdes es a ra adott elso par valasz ugy ki lettek moderalva, hogy ra sem ismertem bazzeg! Mondom mit keres egy vegas kerdes a megvalszoltjaim kozott??? :DDDDDD Te barom!
2010. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A vega kajától nem lehet fogyni rengeteg szénhidrátot kenyeret, tésztát, esznek ami hízlal.
2010. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia.

A vegetáriánus életmódtól fogyhatsz egy keveset. De ez életmódváltás, nagyon furcsa lesz neked ha eddig sok húst ettél.

Vannak ezek a szójakészítmények, tofu meg ezek. Na, ezeket eheted. Sok zöldség, nemcsak nyersen(mert a vegetáriánusok nem csak salátát esznek egész nap...-.-). Ha a tejtermékektől nem akarsz megválni, azokat is eheted/ihatod nyugodtan, turmixot etc.

Amiket én szoktam enni:

szójafasirt, falafel(csicseriborsó fasirt *.*)... Lehet ezt variálni, nézz utána.

Sok szerencsét.

2010. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!