Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit egyek ha vegetáriánus...

Mit egyek ha vegetáriánus akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék jól lefogyni, 152 cm vagyok és 90 kiló ami sok és nem azért akarom ezt, mert sajnálom az állatokat, hanem mert én fogyni akarok, mit csináljak?
2010. szept. 26. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

(1) A vegetáriánusok nem fogynak, az nem fogyókúra.

(2) Tanulj meg írni

(3) Mit egyél ahhoz, hogy vega legyél? Bármit csak ne húst...

2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Ahogy olvaslak, neked ez a legkisebb gondod... he!

még ilyet :)

2010. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem figyejj ez nagy baj nem kicsi én tényleag fogyni akkarok már de ha nem hús gonba vagy mi lehet? Az lehet tojás sajtkefír vagy mi? Mongyátok már el anya nem tugya ígymeg kövér leszek?
2010. szept. 26. 09:58
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak félligh a vagyok cigány de nemlácik csak beteg is vagyok az igen kicsiot nehezen irok meg betúket.
2010. szept. 26. 10:00
 5/18 orsybaba88 ***** válasza:
100%

az előző válaszolónak igaza volt, ha vega leszel, nem feltétlenül fogysz. Ez egy életforma, NEM FOGYÓKÚRA!!!!!

Egyébként ők nem esznek húst. A fehérjebevitelt pótolják gombával, sajttal, szójával... Ezeket változatosan készítik el, sőt van olyan vega is, aki eszik néha csirkét, vagy halat. Közelebbit sajna én sem tudok.

2010. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha vega vagy nem biztos, hogy fogsz. Ha fogyni akarsz ne egyél csokit, meg ilyeneket, ne igyál üditőket, csak vizet, és mozogj...Illetve este 6 után, csak könnyű kaját egyél, lefekvés előtt 2-3 órával meg semmit. Legfontosabb a mozgás.

Am a vegák sok zöldséget, gyümölcsöt esznek, sajtot, meg ilyeneket is ehetnek, de ez már ember függő. És jól írja az előző, van aki csirkét, és halat is eszik, de vega.

2010. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

"kicsi a bors, de eros!"


Azert gyakorolhatnad az irast, Te eros vagy.


Google-vega etrend! Ennyi, es mar mindjart otthon leszel a temaban,

es nem kell itt benazni!


Ehhez mit szolsz?

2010. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Juj nem iszok csak ásványvíz meg soha semi csoki mégis kövér vagyok de egybnap vanmikór csak ecer eszek valamit vagy ikáb kétcer de töbször nem mégis kihiztam az öszes ruhám. DE makezdet a vegetáriámus életet edig kétszelet sajtot etem de van egy gépfrút az jó ha aszt megeszem utána este rizsa az lehet magába egy tál?.
2010. szept. 26. 10:50
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Ahhoz nem kell vegának lenned,hogy fogyj!Egyél kevesebbet,mozogj sokat-húst viszont enni kell,mert sok olyan dolog van benne,amire szükségünk van,másban viszont nincs.
2010. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyél többször kevesebbet, és lassan. De egy nap azért normális mennyiségű kaját egyél meg, mert különben, csak tönkreteszed a szervezeted.
2010. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!