Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A ferjem nem eszi meg a...

A ferjem nem eszi meg a levest. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem nem eszi meg a masnapos huslevest, mert kocsonyasodik. Hiaba mondom, hogy melegitve ennek nyoma sincs. Velem van a gond? Mas ilyenkor kidobja a levest? Vagy masnak nem lesz kocsonyas?
2019. jún. 2. 03:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Én sem eszek másnapos levest, frisset meg főleg nem.

Levest csak olyat, amibe bele lehet állítani a kanalat.

Vagy olyat amit a párod nem eszik meg. Vagy is másnapra legyen kemény kocsonya belőle. Tudod. ízlések és pofonok.

2019. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%

#2es Fölösleges a vegán hülyeségeidet ide okádni, senkit nem érdekel, pláne, hogy nem igaz!

De várom a tudományos linket hozzá!:D Ha kicsit is bejártál volna elemiben biosz órára, akkor nem lennél ilyen sötét.



Kérdező, én utálom a kocsonyát, de maga a hús/csontleves egész más tészta, csípősen, gyufatésztával hmmmm.:)


Mégha ugyanaz a kiindulási alap, a húslevesbe nem kell annyi "kollagénes" alkotóelem. Sima karajcsontból, kacsanyakból, bőr nélküli csirkeszárnyból, letisztított farhátból szoktam főzni! Még 3. nap sem kocsonyás egyáltalán. Nem is értem, szerintem nem jó a technikád.

Az pedig nem igaz, hogy sárga a hústól lesz, tévedés! A benne lévő zöldségektől de főleg az egész, belefőzött vöröshagymától! Az adja a színét, bármilyen legyen is a hús/csont alap.


Midenkinek van valami beidegződése, a férjednek az ami.:D

Az jó taktika, hogy ne lássa kocsonyásan vagy egyszerűen más alapanyagokból főzd legközelebb, hogy ne kocsonyásodjon be.

2019. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

"A ferjem nem eszi meg a levest. Mit tegyek?"


Ne akard olyasmivel etetni, amitől undorodik.

2019. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Egy felnőtt ember róla van szó, nehogy már éhen haljon. Mondd meg neki nyugodtan, hogyha nem ízlik akkor legközelebb csinálja meg ő vagy menjen vissza az anya hotelbe.

Ne akarj már mindent a feneke alá tolni, mert ez szánalmas

2019. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Cseréld le. Nem a levsst persze. 😊
2019. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy tul sok húst teszel bele? Én egy-két csirkemellet vagy farhátat teszek egy kb 10 L-es fazékba meg pár zöldség, végén valamilyen tészta és nem kocsonyás, bár én előbb a húst, zöldséggel főzöm meg és leszűröm.Kocsonya nincs, csak a zsir uszkál a tetején mikor hideg, de melegítéssel eltűnik.Lehet, hogy túl sűrűre főzöd.Csinálj neki zacskos levest.

Vagy mondd neki, hogy nem kap csokit, mig nem eszi meg a levest.

2019. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
65%
Akkor főz magának...
2019. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Szent isten, de faksznis férjed van! Mért kell neki látnia kocsonyás állapotban a levest? Ami a tányérban van, az nem kocsonyás! Nálunk az a mondás járja, hogy az a jó húsleves, ami kocsonyás. Merthogy abban sok hús illetve csont főtt. Ha nem tetszik neki, nem eszik belőle, az ő döntése. Valószínűleg náluk nemigen volt erős, tartalmas húsleves, csak valami híg lötty.

Ha neked ennyire alacsony az önértékelésed, hogy magadban keresed a hibát, ha jó levest főzöl, és képes lennél akár ki is dobni (Atyavilág!) azzal foglalkoznod kéne, mert nem csak az étkezőasztalnál bukik ez ki!

2019. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Eszi-nem eszi, nem kap mást. Ennyi. Egyen amit talál.
2019. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Így járt.
2019. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!